nare man |
26-07-2005 10:35 |
Citaat:
hppa schreef op 26-07-2005 @ 02:38 :
Een deel van Iexplore.exe wordt afgehandeld door Explorer.exe. (Vraag me geen details, want die weet ik niet.)
Althans, dat was vroeger zo, en ik neem aan dat dat nog steeds zo is. Mijn oude bak met 98 ging soms spontaan mijn taakbalk en vensters uit beeld halen op het moment dat ik een weer eens gecrashte IE4 met dwang had afgesloten. (n)
|
Ja, maar 98 en 98SE zijn ook zo ongeveer de slechtste programmeersels die ooit voor verkoop op de markt gebracht zijn. Als je inderdaad een IE-venster afsluit is de kans groot dat het de hele kernel meetrekt en je meteen je hele systeem kunt rebooten. Dat gebeurt bij XP eigenlijk nooit meer.
Daarom vind ik het ook nogal overdreven als gasten meteen gaan blèren 'dan moet je geen M$ nemuhh!11'. Er zijn genoeg mensen die prima met XP werken en die nergens last van hebben. Het is echt niet zo dat je met IE niet normaal kunt werken.
Maar om maar eens even ontopic te blijven, als de explorer zoveel resources gebruikt komt dat meestal doordat je systeem vergeven is van de spy- en adware. Draai eens een scan.
|