![]() |
hulp gezocht bij Dire Straits - Sultans of swing
Ik probeer 'm te spelen op me elek. gitaartje alleen het patroon van aanslaan heb ik wat moeite mee. Heb op de meeste tab-sites gezocht maar daar ben ik ook niks wijzer van geworden. Mijn vraag bij deze: Kan iemand me in woorden proberen uit te leggen hoe ik die snelle riddeltjes moet spelen?
thnx |
not at this hour
|
Up tempo.
|
ik kan geen gitaar spelen maar ik MOET even melden dat het een brillant nummer is....
|
volgens mij ga je toch gewoon wat langzamer met je plectrum over de snaren, zodat je alle snaren apart hoort, ipv puur een akkoord?
mja, ik ben maar een bassist, maar zo klinkt het voor mij iig of bedoel je iets anders? ... wees es duidelijk damnit! :p |
oh die heb ik gedeeltelijk weleens gedaan met gitaarles.. ik moet 'm ergens nog wel uitgeschreven hebben liggen.
maar ik heb nu even geen zin om op te staan, sorry.. misschien ander keertje. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Oefenen gek!
|
Citaat:
|
ik zou het niet met een plectrum gaan doen, het klinkt beter, speelt makkelijker en is dichter bij het origineel als je het met je losse vingers speelt.
het eerste stukje in de D(slaat de b3 niet aan, dus is een onzijdig accoord), kan je het beste spelen als neer, op, dempen, op, op, neer het stukje van e -------------------------5--8--5----------------- b ------------6---------6-----------6-5h6p5----- G ------7-------7----7--------------------------7- D -5h7----7-------7------------------------------- (en soortgelijken) gewoon als accoordgreep vastpakken, dan kan je het sneller spelen, en blijven de noten langer hangen, wat beter klinkt bij dit stukje. enough for now, voor de rest gewoon goed op de vingerzetting letten, zodat je sneller kan bewegen. |
Citaat:
|
Citaat:
|
In tegenstelling tot wardt speel ik het liever met plectrum, maar dat moet je zelf weten. ik vind zelf altijd handig om ff t nummer op te zoeken op www.powertabs.net, maar dan moet je ook ff t programma downloaden als je dat nog niet hebt. dan hoor je de gitaar en zie je op de tab een balkje meegaan met waar je bent, is wel fijn opzich:)
en tis idd echt een geniaal nummer :D |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:54. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.