Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Bol.com vraagje (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1240268)

stefano 03-08-2005 10:50

Bol.com vraagje
 
Ik heb een boek besteld bij Bol.com en volgens mij heb ik het vakje van eenmalige afschrijving aangevinkt. Inmiddels heb ik het boek dus ontvangen, maar het bedrag is nog steeds niet van mijn rekening afgeschreven :confused:

Bij het boek zat wel een factuur met een acceptgiro, maar daar staat met hoofdletters op NIET INSTUREN. Ook staan bij het bedrag en het in te vullen giro- of bankrekeningnummer sterretjes ingevuld, zodat je daar niks in kan vullen.

Wordt dit bedrag alsnog van mijn rekening afgeschreven, of zal ik maar wachten op de herinneringsfactuur? (Of hopen dat ze helemaal niks doen natuurlijk, maar dat is een kleine kans :p).

Go 03-08-2005 10:55

Ik zou wachten tot je eventueel een herinnering krijgt. Je kunt altijd dan nog betalen, indien het bedrag inmiddels nog niet van je rekening afgeschreven is.

nare man 03-08-2005 10:57

Dat hoort zo. Ik heb zelf ook wel eens iets bij BOL besteld en dat werkt inderdaad zo langzaam, bij mij was het pas na een maand van de rekening af. Die acceptgiro zit er gewoon aan omdat ze maar één standaardbrief hebben waar die acceptgiro gewoon aanzit, hier moet je hem gewoon weggooien.

stefano 03-08-2005 12:39

Okidoki, dan wacht ik geduldig af :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.