![]() |
kan je inkomende "Prive/*********" nummer blokkeren op je mobiel?
Het zit dus zo, ik zag een meisje op vakantie die me leuk vond en ik haar ook wel.
En toen had me vriend me nummer aan haar gegeven, en het is ook wel even een "vakantievriendinnetje" geweest. Maar nu ik haar nooit meer zie blijft ze bellen/smsen. Toen heb ik haar verteld dat ik verder niks met haar wou(dit was overigens tijdens de vakantieliefde ook al duidelijk). Maar nu blijft ze dus bellen/smsen en haar vriendinnen bellen me ook op de raarste tijdstippen met "privenummers" dwz 00000000 of ********** dus dat je niet terug kan bellen zeg maar dat ze met een "geheim nummer" bellen. Kan ik dat blokkeren? want de mensen die mij normaal gesproken bellen daarvan kan ik het nummer zien. En mensen bij wie ik het nummer niet kan zien hoeven me niet te bellen. Maar kan ik nu die ********* nummers blokkeren, en andere telefoon nummers(die van de me ex-vakantievriendin dus)? en hoe werkt dat? Alvast bedankt DG |
Vervelend (n)
Wat voor een merk/type telefoon heb je? |
samsung e100
Maar als je bijvoorbeeld weet hoe het bij een nokia oid moet, kan je dat ook beschrijven dan probeer ik t wel even. |
Bedrijven bellen ook altijd met geheime nummers, dus het is best vervelend als je die zou blokkeren.
|
telefoon is puur prive, dus de enige bedrijven die me dan zouden kunnen bellen zijn reclamebureaus met telefon enquetes, en daar zit ik toch niet op te wachten.
|
netwerkdiensten---> oproepen blokkeren.
|
dan kan ik alleen alle:
inkomende uitgaande binnelandse buitenlandse niet individuele nummers. |
Die telefoonnummers zijn wel bekend bij je provider, dus ik zou daar even te raden gaan.
|
Ja maar ik wil ook gewoon sowieso anonieme nummers blokkeren, omdat dat 9/10 keer toch mensen zijn waar je niks aan hbet/ geld uit ej zak willen kloppen, en ik wil het even snel afhandelen zonder hele provider procedures, want die nummers geven ze niet zomaar neem ik aan.
|
Zet je telefoon 1 week uit en het is over. Of ruil een week van telefoon met een broer/zus/vriend
|
Citaat:
|
Op mijn Siemens telefoon kon ik instellen dat alleen mensen uit mijn adresboek me mogen bellen. Misschien wel erg heftig, maar het werkt wel.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 21:03. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.