![]() |
vraagje voor icters
halo ik gaa deze jaar ict doen en heb een brief ontvagen die vertelt welke spullen ik apart moet aanschaffen o.a harddisk van 10gb, ik wou vragen of iemand weet of het toegestaan is om een usb stick in plaats daarvan te gebruiken? of als je een laptop heb dat in plaats van een HD kan gebruiken?
|
Waarom zou dat niet mogen?
USB is toch een externe harde schijf? |
WTF ? wat voor school stelt dat nou verplicht...
|
Citaat:
|
Een harddisk van 10 GB? Knappe jongen die die nog nieuw in een winkel vindt.
Ontopic: alleen je school kan die vragen beantwoorden. Belletje/mailtje/etc. |
Ik kan je vertellen dat een USB stick geen zin heeft die hard disk heb je echt nodig. Bij mijn vorige opleiding (mbo ict) moesten we ook allemaal een eigen hard disk aanschaffen van minimaal 10GB. Van school kregen we dan een removable hard disk rack waar we hem in moesten bouwen. In het practicum lokaal hadden we computers staan waar het hele sooitje dan in paste en daar deden we practicum lessen, in groepjes je eigen windows 2000 netwerk bouwen enzo. Na de les trok je je hard disk weer uit de computer zodat je altijd je eigen windows 2000 installatie bij je had. Een usb stick lijkt me in dit geval dus geen oplossing en zo duur zijn harde schijfen tegenwoordig niet meer, in iedergeval goedkoper dan het gemiddelde schoolboek. Ook raad ik je aan een behoorlijk grote hard disk aan te schaffen want je zit daar met andere ICTers dus stel je maar eens voor hoeveel warez er daar over het netwerk gaan vliegen die jij allemaal op je eigen hard disk mee naar huis kan nemen ;)
Ik 'sleepte in iedergeval wekelijks zo'n 80gb mee naar huis om daar de versameling aan te vullen. |
Ik hoef niet eens een schijf te kopen, het wordt ons alleen aangeraden om een mp3-stick te kopen. Verder gebruik ik een systeem van school met een bracket waarin ik mijn 'eigen' HD heb.
Maar als je dan toch een 10 gig schijf moet kopen, waarom dan niet meteen een Zen Touch of een Ipod? |
Citaat:
Als het echt alleen maar om gegevens opslag gaat mag je er van uitgaan dat de school wel op het idee zou komen een USB stick of wat dan ook aan te raden. Dit is dus niet het geval, ze vragen specifiek om een hard disk dus mag je er van uitgaan dat het voor practicum lessen is. Mijn vorige school was overigens het Regio College te zaandam, een ROC. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
(en t rare is, dat t mij geen bal zou moeten kunnen schelen, ik kan t toch wel betalen. maar ik kan me zo voorstellen dat niet iedereen die studeert (veel) meer heeft dan alleen zn stufi, en dan vraag ik me af hoe die mensen dat dan moeten redden.) |
Citaat:
Voor 900 euro (512 mb geheugen, cd/dvd rewriter, 60 GB, 1,7 GHz Intel Celeron processor)via huurkoop. Je betaalt in het eerste jaar 400 euro, 2e jaar 300 euro en in het 3e jaar 200 euro. En dan is hij van mij. Tot die tijd is hij ook nog verzekerd (schade, diefstal) en allemaal licenties van programma´s (mathematica, labvieuw, labpro, origin etc.) Groetjes Ben(die hem zeer veel voor de opleiding gebruikt...ennuh...C&C Zero Hour :D |
Citaat:
|
alfast bedankt voor iedereen.
maar om elke dag een hd naar school en terug te dragen is niet echt verstandig denk ik, hds zijn heel gevoelig. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:34. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.