![]() |
Matrix
http://tinypic.com/ayrt6w.jpg
Groningen, 23 augustus 2005 |
Wat gaaf!
Moet je het zien als een mannelijke en een vrouwelijke helft? :) Hoezo 13 1 20 18 9 24? :o |
origineel :)
jammer van de ietswat onduidelijkheid / onleesbaarheidvan de letters. Of dat ligt misschien wel aan mijn oogleden die zich op dit toch nog niet zo wakkere uur in wazigheid hullen |
Not For Sale: Je mag het zo zien. En wat betreft die cijfers, je bent op de goede weg... De oplossing ligt voor de hand. ;)
Disintegration: Je moet het plaatje aanklikken om het op normaal formaat te zien. |
Citaat:
|
Ik vind het echt heel mooi.
Heel beeldend en heel functioneel. De planten tegenover de dieren, de verschillende lettertypen, great. Eerst even ontbijten en dan nog eens naar kijken ^_^ |
Ik vind dat rechterdeel prachtig, gewoon echt móói. Het is heel gevoelig beschreven. Ik zit nu te malen over die getallen, maar ik kom er uiteraard niet uit :o. Denk er nog even overna en dan reageer ik verder - zo niet, help me eraan herinneren!! -.
|
Citaat:
ik vind 't puzzeltje eigenlijk leuker dan 't gedicht...:| |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 05:34. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.