Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Een vraagje over Ben-abonnementen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=125653)

Ilona1 12-06-2002 19:03

Ik wil heel graag een Nokia 8310 die vind ik onwijs mooi, maar ik zag nu in de krant staan een gratis nokia 8310 i.c.m. een 2 jarig Ben abonement. Maar je hebt Ben vaak..ben regelmatig blabla.. :rolleyes: Maar ook Ben sms abonnement en dat is degene die ik wil. Maar ik had een vraagje: als je zo'n advertentie ziet staan, is het dan altijd een vast abonnement (bijvoorbeeld alleen ben vaak) of mag je zelf kiezen welke je wilt hebben??
Alvast thanx, heel erg bedankt als jullie me kunnen helpen, ik kan de info niet vinden namelijk! In de winkel hadden ze het erg druk toen ik belde en ik heb te weinig tijd om eventjes naar de winkel te gaan de komende tijd (school :mad: )
En nog even een vraagje:
Hoe haal ik me ouders over om een abonnement te mogen? Ik word gek van pre paid..maar een abonnement van mensen onder de 18 moet op naam staan van een 18+. En nu denken ze dat ik die 15 euro per maand niet kan opbrengen ofzo... :mad: Help me!! :)

Octopus 12-06-2002 19:30

Als je dat Ben SMS abbo neemt zal je toestel duurder worden omdat het SMS abbo €15 pm is en het Vaak abbo €22,50 als ik het goed heb.
Dus hij is alleen gratis icm met 2-jarig Ben Vaak abbo :)
Maar als ik jou was zou ik een 1-jarig abbo nemen! Kheb nu ook een 2-jarig Ben Regelmatig maar dat begint aardig te vervelen :mad: (nog 8 maandjes :))

Ilona1 12-06-2002 20:27

Hoe duur zal het ongeveer worden dan?? :(

Ikedea 12-06-2002 20:30

Citaat:

Ilona1 schreef:
Hoe duur zal het ongeveer worden dan?? :(
ahum..... ga even naar Belcompagny toe en vul de gegevens in van je provider, abb. en toestel en pardoes, de prijs komt eruit rollen !

halve banaan 12-06-2002 21:51

http://www.unitedconsumers.com daar kan je hem ook krijgen, tien keer zo goedkoop met abo ;)

(bij ben heb ik hem zien staan, klik top het telefoon icoontje en vervolgens onderaan op het logo van Ben)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.