![]() |
stelling: Merkkleding belangrijk
Ga maar eens in een kledingkast van een jongere en je zult zeker merk kleding zien. MeXX, Tommy, etc etc Of schoenen, tasjes Gucci en de rest.
Ga je naar de stad dan is het vaak: welke merk ga je halen of welke merk is/heb je gekocht? Het lijk net alsof merk-dingen steeds belangrijker worden voor jongeren. Merkloos is meestal stom of niet goed. Is dit waar? Vinden jongeren het belangrijk om merkkleding te dragen? Wat vindt jij? TS begint later :) |
Merken boeien mij niet zoveel, en als de rest van de wereld voor lul wil lopen met kleding van foute merken moeten ze het zelf weten.
|
Mensen zonder smaak gaan gemakshalve op merken af. Jonge mensen moet nog smaak ontwikkelen.
Verdere meningen/reacties zijn nu overbodig. |
Citaat:
|
Ikzelf maak me niet druk om merkkleding ik pak het als ik het leuk vindt.
Vindt van mensen die alleen maar merk-kleding kopen en andere stom vinden omdat ze bv H&M dragen. Vindt ik juist domme mensen. Ik zelf heb wel merk-kleding maar het is niet dat ik perse voor de merk ga maar omdat ikk het leuk vindt. Heb ook merkloze dingen die net zo leuk zijn :) |
juist, slotje (y)
|
Citaat:
|
Citaat:
|
ja misschien doen we nog boeiende ontdekkingen :eek:
|
In mijn kledingkast zie je volgens mij helemaal geen merken :bloos:
Ik vind het helemaal niet belangrijk. Het gaat erom of het mooi is, en iets kan ook mooi zijn zonder een merkplaatje erop. Het is vaak ook nog eens - soms belachelijk - duur. Ik heb truitjes in mijn kast van €5,00/€7,50 hahaha BOEIEND! Mensen zeiden nog: hee wat een leuk truitje! :) |
Citaat:
|
Ik heb merk en niet-merk kleding in mijn kast hangen. Het gaat er mij om dat het leuk staat en lekker zit. Ik ga niet iets kopen speciaal voor het merk!
|
Hebben we deze discussie niet al honderd keer gehad?
|
het is niet eens een discussie te noemen
|
Ja het boeit me.
voor hem voor haar en vooral mezelf. |
Citaat:
|
Citaat:
:| |
Citaat:
En nou een slotje. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik draag geen merken die alle kakkers uit mijn klas onder merken vinden vallen, puur omdat ik het meestal lelijke kleding vind en verder ben ik veel te arm daarvoor. :)
|
Effing skeletor
|
Als je merkkleding draagt ben je DaBomb!..... :rolleyes:
|
Oef, krijgen we dit weer? :s
Merkkleding... 2 woorden: niet boeiend. |
Ik heb geen merkkleding.. boeit me ook vrij weinig. Ik heb nou alleen toevallig nike schoenen. Verder maakt het me geen reet uit.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Lol en dan nu de conclusie..
(mag ik even drums aub? ;) |
Wat Skilly zegt :p
|
volgens mij is alle kleding van een merk
|
Vraag: Is merkkleding belangrijk.
Antwoord: Nee. |
Citaat:
|
Het heeft wat meer kwaliteit meestal, maar belangrijk: nee.
Mn broeken koop ik liever wel met een merkje (krush), maar mn shirtjes en van die dingen die toch maar 1 seizoen meegaan, die koop ik gewoon bij de H&M. |
Citaat:
|
merk kleding is gewoon duurdere kleding, je betaalt het meeste voor het merk
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Voor mezelf vind ik het belangrijk, gewoon voel ik me op de 1 of andere manier fijner in.
|
Het boeit me niks.
|
ja laten we een topic openen met de vraag wat vind je van merkkleding op een forum waar de meerderheid alternatief is :rolleyes:
|
~! ReGenboowGaltoow ~@
|
Is er nou echt werkelijk niemand die hier zegt:
Ja ik vindt het ontzettend belangrijk want zo heb ik statussen. Of zeg iedereen van nee niet belangrijk of geven bepaalde mensen niks toe :confused: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Opzich geef ik wel om merkkleding, maar heel simpel, niet alles kan ik betalen of wil ik betalen, zeg nou zelf, wie betaalt er 200 euro aan een spijkerbroek om een merkje. Wel heb ik een aantal relatief dure shirtjes, en broeken, maar ik ga niet bewust alleen maar merkkleding kopen.
Bij schoenen vind ik het wat anders, naar mijn idee gaan dure schoenen langer mee dan goedkopere... :) |
Citaat:
|
burp
|
Ik heb mijn mening over dit onderwerp al meermaals duidelijk gemaakt :nono:
|
Dat is per persoon natuurlijk anders.
En in de Randstad misschien meer dan in t dorp waar ik woon :cool: |
mexx en esprit zijn geen merkkleding (n)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:53. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.