Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Map (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1256968)

UATWMF 31-08-2005 21:01

Hulp bij Morning after pil gevraagd
 
Hallo,

Ik heb vorige week maandag seks gehad, donderdag de morning after pil gehaald (was nog binnen de 72 uur). Mijn laatste menstruatie was op zaterdag 13 augustus... Nou ben ik vanochtend ineens begonnen met bloeden en dat is nonstop doorgegaan. Ik weet ook dat de MAP je cyclus door de war gooit, maar de gebruiksaanwijzing zegt dat er tussendoor bloedingen kunnen onstaan... hoe weet ik nou of dit gewoon mn menstruatie is of een tussentijdse bloeding? Heeft iemand daar verstand van? Bij voorbaat dank :)

Btw, ik ben niet aan de pil, voordat mensen beginnen over stopweken en lichte pillen die bloedingen veroorzaken en alles ;)

Roos 31-08-2005 21:09

Je kunt inderdaad tussentijdse bloedingen krijgen, dat is niet raar.

Je kunt nu niks doen of weten, gewoon wachten tot de dag waarop je ongesteld zou moeten worden (13 september ofzo), dan zou je een test kunnen doen :) Of misschien word je dan weer (licht) ongesteld, even afwachten dus :)

UATWMF 31-08-2005 21:11

Maar hoe lang duren die bloedingen dan gemiddeld? ik bedoel: als ik morgen nogsteeds de hele dag bloed, vind ik dat wel verdacht... en op een site las ik ook dat als je de MAP slikt en je binnen 10 dagen daarna nog steeds niet ongesteld bent, je een probleem hebt...

Roos 31-08-2005 21:18

Nou je hebt nu een bloeding, dus dat is alleen maar goed.
Of het komt omdat die MAP werkt: dat is goed
Of je bent ongesteld geworden: dat is ook goed!

Dus ik denk dat je je niet zo'n zorgen hoeft te maken :)

UATWMF 31-08-2005 21:20

Betekent een bloeding dan automatisch dat ik niet zwanger ben?

Anaïs 31-08-2005 22:33

Ik heb ook eens een MAP genomen, en ik herinner me dat ik toen ook veel te vroeg menstrueerde... Het stuurt je cyclus dus wel wat in de warm denk ik. Niets om je zorgen over te maken, tenzij het volgende week nog niet over is natuurlijk!

UATWMF 01-09-2005 13:20

ik bloed al voor de tweede dag achtereen nu... t voelt als menstruatiepijn. ook heb ik vannacht veel gebloed, iets wat normaal altijd heel weinig is bij mij. Terwijl ik gister nog weinig bloedde, was t vanochtend erg veel. Ik kan alleen maar hopen dat dit idd mn menstruatie is en ik niet zwanger ben. Blijkbaar kun je niet zeker weten of t een tussentijdse bloeding is of mn menstruatie, toch? En wat betekent een tussentijdse bloeding?

UATWMF 02-09-2005 17:58

Sorry, dat ik jullie weer lastigval. Ik bloed nu voor de derde dag, de pijn is iets anders geworden, maar dat maakt niet zo uit. Ik durf er nu bijna vanuit te gaan dat t gewoon mn menstruatie is. Ik geloof niet dat tussentijdse bloedingen zo lang kunnen duren, toch?

Mara 02-09-2005 18:17

Een tussentijdse bloeding is dat je bloed verliest terwijl je eigenlijk nog niet ongesteld had moeten worden.

En ja, jij menstrueert nu gewoon, je bent niet zwanger.

UATWMF 02-09-2005 18:18

Wow, dank je wel... een hele opluchting... tnx voor de moeite :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.