![]() |
moedervlek
ik heb op mijn borst al heel lang een rood puntje gehad
iets heel kleins maar sinds kort ben ik erachter dat het een moedervlek is geworden. is dat erg? |
nee hoor, zo beginnen wel meer moedervlekken
als hij jeukt, nu nog weer van vorm verandert, pijn doet, spontaan gaat bloeden of als je je echt zorgen maakt, moet je eventjes naar de huisarts ermee. |
Ik weet niet hoor, maar volgens mij horen moedervlekken niet zomaar te ontstaan. Misschien is het handig om de huisarts er nu al even naar te laten kijken :)
correct me if i'm wrong. |
Volgens mij kunnen moedervlekken wel 'zomaar' ontstaan.
|
Bij mij ontstaan ook zomaar moedervlekken.
verder wat sassiefje zegt :) |
In de puberteit en onder invloed van hormonen bijvoorbeeld tijdens zwangerschap kunnen nieuwe moedervlekken ontstaan. Daar is niets mis mee zolang ie niet van vorm veranderd, pijn doet, gaat bloeden oid.
|
Ik heb een hele tijd een korstje op mn hand gehad die ik er steeds weer vanaf krabde. Nu is het ook een moedervlekje.
Ze kunnen dus zeker wel ineens onstaan. Alleen als hij echt veranderd en groter word zou ik er even naar laten kijken door de huisarts. |
Citaat:
Als ze wel groter worden, pijn gaan doen of gaan bloeden, dan zou ik er wel even mee langs de huisarts gaan. |
dus het is ook normaal
dat het voordat het een moedervlek is er een tijdje een rode stip was? |
ja hoor, zo beginnen ze bij mij ook
het is trouwens wel zo, dat als je een lichte huid en veel moedervlekken hebt, je er verstandig aan doet ze eens in het jaar/2jaar te laten controleren en natuurlijk zelf goed opletten! Je kunt trouwens nieuwe moedervlekken krijgen tot je 50ste. |
Ik krijg ze ook jaarlijks door de zon. Ik heb het wel eens aan de HA gevraagd toen ik daar toch was, en die zei dat het vaak gebeurde. Overigens waren ze bij mij ook rood in het begin.
Als ie rood blijft en het is geen puist oid dan moet je het wel in de gaten houden. |
Ik heb nu ook een dingetje, rood plekje, net iets roder dan een lichte moedervlek. Zag het ineens zitten op vakantie. Nou ben ik blond maar word ik altijd ontzettend bruin op vakantie en ik heb ook wel een huid met veel moedervlekken. Als ik dit topic lees is het dus niets om me zorgen over te maken, gewoon in de gaten houden.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.