![]() |
De conservatieve digitale generatie.
http://img.photobucket.com/albums/v3...eety_tits2.jpg.
HARDCORE THUMPIN' FUSION ELECTRO DARK UNDERGROUND SMOOTH BREAKBEAT TYPE' SHIT W/ FLAVOR! De conservatieve digitale generatie. (1) fff - fffuckofff. (2) fff - noisof. (3) Front Fuck Fusion - What You Can't Get. (4) Fusion = Fiction - I Want Crnl's Love Child. (5) Henk Mul - Crnllbl. (6) Henk Mul - Fusiongeek. (7) NNK3 - Crnl Robinson (Fusion Island). (8) NNK3 - Overtollig Tandvlees. |
Fakking hell die hoes. Ik down.
Wat is verhaal achter deze plaat? |
ik down ook
wel traag maar toch |
Citaat:
|
ik ga toch op een kleine 55kbps
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Avondje met Tom Violence? :)
|
Coverart copyright Tom Violence, in verband met overweldigend succes kunt u op dit moment niet bestellen.
|
haha wat hoor ik daar, math/metalcore ofzo gesampled in FFF- NOISUF? Wel erg cool met dat klassiek stuk erdoor (Y). Dope track.
ps Ook de enige track die ik dig geloof ik :(. |
dit is 1 van de betere online producties dit jaar
|
Citaat:
|
Ik zal zijn naam niet noemen, maar ik neem het Crnl niet in dank af.
|
dope shit, juh. (y)
|
Citaat:
|
ROCKS LIKE A ROBOT, KUTGW
|
Citaat:
|
Is dat Tom's moeder op die hoes?
|
Nee, dat is Margaret Thatcher.
|
Nee die was slank.
|
PS doet wonderen.
|
vind onze zeeuwse vriend het wel leuk dat hij op deze productie staat hehe?
ik zal eens kijken |
Misschien moet ik ook maar dit soort shit gaan maken. Stuk minder vermoeiend dan echt muziek proberen te maken :P
|
Dat zal je nog vies tegenvallen, DeadstokerNation.
|
Ik weet wel zeker dat je sneller tot enigzins bevredigende resultaten zult komen met het maken van elektronische muziek. Als ik alleen al zie wat hier op t forum word geslingerd in vergelijking tot muziek met een meer traditionele aanpak....
|
Dat is onzin, dat verschilt per persoon. Ik ben nooit tevreden, sterker nog, ik ben altijd meer dan ontevreden. En terecht. (Y)
|
Traditionele aanpak? Als je op zoek bent naar authenticiteit, ga je maar lekker trommelen in Papoea-Nieuw-Guinea, DN.
|
Nutteloos antwoord sucker. Je weet best wat ik bedoel...
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Ja maar je hoeft niet fysiek iets te kunnen. Je zwoegt niet uren om een bepaald akkoord te leren of iets dergelijks. Dat hoef je niet te leren.
Je moet slechts oordelen of iets goed klinkt of niet. Kennis van de software en inzicht in componeren is dus voldoende. Dat bedoel ik met de drempel is lager. |
fusiongeek omgwtfbbq\m/
43% BURNT->hard voor de rest /edit :( |
Citaat:
Je kan wel van alles roepen, maar je weet pas waar je over praat wanneer je het zelf ervaart. |
Citaat:
zo even checken (y) |
Citaat:
|
Ja dat is het met een gitaar,bas, drums ook. En alsof ik nog nooit gekloot heb met fruityloops, drumcomps etc.
Nu vooral met recordingsoftware bezig. Da's pas kut.... |
Citaat:
|
Dan heb je ws iets simpels eruit gehaald. Het is wel degelijk een hele lange weg om iets goeds te produceren. De meesten doen daar jaren over. En dat kan zelfs met FL, ik ken een gast die kekke tunes maakt waarvan je nooit zal geloven dat hij qua software alleen met FL werkt.
En vergeet het opnemen van te verwerken samples niet. Het is niet allemaal zo voorgekauwd. |
Ik weet het nog niet. Ben net mics aan t kopen en heb een externe geluidskaart(m-audio) gekocht. Twijfel nog wat ik ga gebruiken. Denk Nuendo of Audition. Althans dat zijn de progs die ik tot nu toe uitgeprobeerd heb.
En waarom het kut is? Veel informatie te verwerken en dingen om rekening mee te houden. Om nog maar te zwijgen om daadwerkelijk een goede sound en mix te hebben op de opname.... Het is niet alsof we Simon The Ghost(?) opnemen of iets dergelijks :P |
Citaat:
|
Citaat:
|
Ik heb tot nu toe een Shure sm57. Goede basis mic om mee te beginnen denk ik. Goed voor gitaar, bas en bijv. de snare. Nog een condensator d'r bij en wat shit voor de drums denk ik, maargoed daar ging t topic eigenlijk niet over :P ik blaas het home recording topic een dezer dagen wel nieuw leven in :)
|
sm57 is idd goed om mee te beginnen ja, wij hebben er in de studio ook 2 (y) maargoed, ontopic idd. ik zie het topic wel gekicked worden.
edit: en waarom hebben jullie die fucking tags niet even gefatsoeneerd, nou zitten er overal random tracks met en zonder tags in mijn iTunes (n) niet kvlt. |
Fff_<3_noisuf
|
ik down met een aardige 170 kb/sec
|
FrontFuckFusion_-_WhatYouCantGet.mp3
duidelijkde d00pste plaat |
Citaat:
|
ik ken iemand die hele vette muziek maakt op een elastiekje
|
United we stand against fusion
Hehe. Die NOISUF track klinkt iig wel vet. ga de rest zo ook maar eens luisteren. |
Citaat:
zal straks mijn commentaar posten |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:25. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.