Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Eten & Drinken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=62)
-   -   Voor de studenten onder ons die op kamers zitten (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1272671)

nightwish_assie 25-09-2005 09:06

Voor de studenten onder ons die op kamers zitten
 
Hoeveel geld geven jullie per maand uit aan eten?

Bij mij is het zo'n 110 eurootjes

Katje 25-09-2005 09:12

Geen idee...ik denk tussen de 200 en 300 per maand :o

Leonoor 25-09-2005 09:22

We wonen met z'n tweeën en twee katten en we doen elke week de 'weekboodschappen' voor 50-60 euro boodschappen (eten, maar ook andere dingen als vuilniszakken, shampoo, enz.), daarnaast koop ik nog voor ongeveer 10 euro per week 'losse' dingen...komt bij elkaar dus uit op 240 tot 280 euro per maand ongeveer.

nightwish_assie 25-09-2005 09:49

okay, dingen als verzorgingsproducten reken ik er dan niet bij (kleedgeld ouders!). Puur alleen het eten en drinken.
En de rest kopen we gezamenlijk (schoonmaakdingen enz.); das 5 euro per maand ongeveer.

Leonoor 25-09-2005 09:51

Citaat:

nightwish_assie schreef op 25-09-2005 @ 10:49 :
okay, dingen als verzorgingsproducten reken ik er dan niet bij (kleedgeld ouders!). Puur alleen het eten en drinken.
En de rest kopen we gezamenlijk (schoonmaakdingen enz.); das 5 euro per maand ongeveer.

Bij ons zit het bij de booschappen in en ik heb werkelijk geen idee hoe duur dat los is en daardoor dus ook geen idee wat alleen het 'etensdeel' van de boodschappen kost, dus moet ik het wel bij elkaar zeggen. ;) 't is iig meer dan 5 euro per maand bij ons, alleen een fles wasmiddel kost al zo wat 5 euro... :o (En dan nog vaatwastabletten, vuilniszakken, andere schoonmaakspullen, kattengrind, kattenvoer, wc-papier, keukenrollen, enz.)

Daantje_0705 25-09-2005 10:57

Ik gaf zo'n 20 euro per week uit aan dingen in de supermarkt. Daar zat soms dan ook wel een bus deo bij of een tube tandpasta of idd wasmiddel ofzo maar niet heel vaak. Daar komt dan bij dat ik in een goedkope supermarkt boodschappen deed en echt niet overdreven luxe at. Ik gaf dus zo'n 80 - 100 euro uit aan boodschappen per maand.

Neiu 25-09-2005 11:23

Ik geef zo'n 160 euro per maand uit aan boodschappen. Daar zitten toiletartikelen die in de supermarkt verkocht worden bij, dus dingen als wc-papier, deodorant en wasmiddel.
edit: ik woon 7 dagen per week op mezelf, ga ongeveer 1 a 2 keer per maand langs mijn ouders, maar nooit langer dan een dag.

PV 25-09-2005 11:39

60-80 euro, op vrijdag/zaterdag/zondag eet ik bij m'n ouders dus ik hoef maar voor ongeveer 4,5 dag eten te kopen.

Nomen Est Omen 25-09-2005 11:55

Inclusief verzorgingsartikelen zo'n 115 euro, maar dit is de eerste echte maand dat ik op kamers zit, dus het kan nog veranderen.

zeep007 25-09-2005 14:00

we zijn met z'n tweeën en we zij ongeveer 110 euro per maand kwijt aan boodschappen.

Neiu 25-09-2005 14:23

Citaat:

zeep007 schreef op 25-09-2005 @ 15:00 :
we zijn met z'n tweeën en we zij ongeveer 110 euro per maand kwijt aan boodschappen.
0_o hoe doe je dat met z'n tweeen voor zo weinig geld?

Paranoide 25-09-2005 15:22

Citaat:

Neiu schreef op 25-09-2005 @ 15:23 :
0_o hoe doe je dat met z'n tweeen voor zo weinig geld?
Euroshopper :cool:

zeep007 25-09-2005 15:39

Citaat:

Neiu schreef op 25-09-2005 @ 15:23 :
0_o hoe doe je dat met z'n tweeen voor zo weinig geld?
We doen het weleens met minder! Maar, inkopen doen bij aldi & Jumbo, een vriesvak hebben doen wonderen. :D

Euroshopper doet het ook goed.:p , maar we gaan toch echt voor aldi.

We eten heel gezond, maar over het algemeen wel gewoon aardappelen, groente en vlees, en dat hoeft niet duur te zijn. Net als pannenkoeken, spaghetti, rijstgerechten.
Wasmiddel en wc papier, van de jumbo zijn heel goedkoop, lang leve huismerken. Dus zodoende is dat prima te doen. Je moet er alleen even achterkomen en regelmaat in krijgen.

Pinksterhaas 25-09-2005 16:40

80 +

Alleen aan eten dus.

Ik eet ongeveer 3 van de 4 weekenden bij mijn ouders.

Phlox 25-09-2005 17:02

Ik denk zo'n 100 euro.

Maar ik ga het minderen, vind eten altijd zo zonde van mn geld :o

Moenbloem 25-09-2005 17:45

Ik woon pas net op kamers dus heb er nog niet echt een goed beeld van, maar schat ongeveer 20 à 30 euro per week, afhankelijk van waar ik boodschappen doe. Dat is dus zegmaar rond de 100 euro per maand. Ik eet trouwens 7 dagen per week thuis, want ik ga maar 1 of 2 keer per maand naar mn ouders.

poetic_tragedy 25-09-2005 18:37

ik denk zo'n 100 euro

Sarah 25-09-2005 19:12

zo'n 20 euro in een week dat ik in het weekend bij mijn ouders ben, 40 als ik dat niet ben en mijn vriend in het weekend bij mij is. Dat is wel exclusief uit-eten-gaan (niet dat ik dat zó vaak doe maar oke :P) en inclusief shampoo en lucifers en andere supermartkdingen. En dat is bijna allemaal bij ah en super de boer en met een hoop eko dingen er tussen :P

teddybeer1983 25-09-2005 20:10

Ik weet t niet precies, maar ik geloof toch al snel 40 euro aan eten per week (7 dagen). Maar tja, ik koop bij appie happie en ga ook 3-4 keer per week iets halen :o /mensa.
Ach, kan me niet zo boeien eigenlijk. Ik koop gewoon wat ik nodig heb en doe verder niet moeilijk daarover.

Daantje_0705 25-09-2005 21:31

Citaat:

zeep007 schreef op 25-09-2005 @ 16:39 :
We doen het weleens met minder! Maar, inkopen doen bij aldi & Jumbo, een vriesvak hebben doen wonderen. :D

Euroshopper doet het ook goed.:p , maar we gaan toch echt voor aldi.

We eten heel gezond, maar over het algemeen wel gewoon aardappelen, groente en vlees, en dat hoeft niet duur te zijn. Net als pannenkoeken, spaghetti, rijstgerechten.
Wasmiddel en wc papier, van de jumbo zijn heel goedkoop, lang leve huismerken. Dus zodoende is dat prima te doen. Je moet er alleen even achterkomen en regelmaat in krijgen.

Mja, zo deed ik het ook. Ik kon voor die 80 euro ook een maand met zijn tweeen eten. Ga gewoon eerst naar de Aldi ofzo en haal daar alles wat ze daar hebben en pas de dingen die ze er echt niet hebben bij een andere supermarkt. Ga ook maar een keer per week boodschappen halen en prop je vriezer vol en het lukt best :)

Mr.Oizo 26-09-2005 17:38

Per week 15 tot 20 euro. Dus het zit tussen de 60 en 70 euro in.

Niet veel, maar ik probeer dan ook zo veel mogelijk thuis te eten / koken. Bijvoorbeeld: ik kook altijd op zondagmiddag (vaak een "nix doen-dag" :p;) ) een grote ketel met eten en daarvan doe ik dan iets in bakjes en die bakjes neem ik mee naar mijn studentenstad om voor de maandag- en dinsdagavond op te eten. Op maandag neem ik ook brood van thuis mee en op vrijdagavond eet ik ook altijd thuis. Dus dat scheelt al weer wat. :)

Bloem 26-09-2005 18:19

Dan eet je dus 3 dagen achter elkaar hetzelfde? :| :p

Maran 26-09-2005 18:22

Ik geef zo'n 15 a 20 euro per week uit aan boodschappen, als mijn vriend er is iets meer (maar dan delen we het) Ik denk dat ik in de maand met wasmiddel etc erbij rond de 100 euro uitkom.

Mr.Oizo 26-09-2005 18:50

Citaat:

Bloem schreef op 26-09-2005 @ 19:19 :
Dan eet je dus 3 dagen achter elkaar hetzelfde? :| :p
Nee 2, op zondag eten we altijd patat.
BTW: Boeiend. :)

MargotTenenbaum12347 26-09-2005 22:54

Citaat:

Mr.Oizo schreef op 26-09-2005 @ 18:38 :
Niet veel, maar ik probeer dan ook zo veel mogelijk thuis te eten / koken. Bijvoorbeeld: ik kook altijd op zondagmiddag (vaak een "nix doen-dag" :p;) ) een grote ketel met eten en daarvan doe ik dan iets in bakjes en die bakjes neem ik mee naar mijn studentenstad om voor de maandag- en dinsdagavond op te eten. Op maandag neem ik ook brood van thuis mee en op vrijdagavond eet ik ook altijd thuis. Dus dat scheelt al weer wat. :)
Wat een gedoe :D
Ik ben te lui om met bakjes eten te slepen en ik ga een paar keer per week naar de albert hein. ik koop veel lekkere dingen dus ik geef elke keer wel tussen de 7 en 10 euro uit. tot nu toe ben ik nog ieder weekend naar huis geweest maar ik schat dat ik tussen de 20 / 30 euro per week aan eten uitgeef.

Mr.Oizo 27-09-2005 18:43

Citaat:

MargotTenenbaum schreef op 26-09-2005 @ 23:54 :
Wat een gedoe :D
Ik ben te lui om met bakjes eten te slepen en ik ga een paar keer per week naar de albert hein. ik koop veel lekkere dingen dus ik geef elke keer wel tussen de 7 en 10 euro uit. tot nu toe ben ik nog ieder weekend naar huis geweest maar ik schat dat ik tussen de 20 / 30 euro per week aan eten uitgeef.

Ik ook tussen de 15 en 20 euro door de week, en ik ga meestal naar de Edah die goedkoper is ook nog, dus ja...
Maja, je moet niet alleen avondeten kopen, maar ook drinken, brood, beleg, snoep, wat dingen die je lekker er tussendoor kunt eten, soep... en verder zijn er ook nog andere dingen dan eten die je als boodschappen ziet en in de supermarkt koopt zoals shampoo of gel of zo. :)

Roos 27-09-2005 21:06

Citaat:

Mr.Oizo schreef op 26-09-2005 @ 18:38 :
Per week 15 tot 20 euro. Dus het zit tussen de 60 en 70 euro in.

Niet veel, maar ik probeer dan ook zo veel mogelijk thuis te eten / koken. Bijvoorbeeld: ik kook altijd op zondagmiddag (vaak een "nix doen-dag" :p;) ) een grote ketel met eten en daarvan doe ik dan iets in bakjes en die bakjes neem ik mee naar mijn studentenstad om voor de maandag- en dinsdagavond op te eten. Op maandag neem ik ook brood van thuis mee en op vrijdagavond eet ik ook altijd thuis. Dus dat scheelt al weer wat. :)

Dus als ik het goed begrijp betaal je alleen voor woensdag en donderdag voor je avondeten :D

crook 27-09-2005 21:24

niet meer dan 100 euro gok ik

Lumihiutale 28-09-2005 08:04

hooguit 60 euro per maand

15 euro per week en daarvan heb ik dan ma, di, wo en do avondeten, elke dag brood, beleg, melk, verse groenten en fruit vlees of vis

meestal ben ik met 10 euro klaar

Bravo 28-09-2005 09:21

Tot nu toe ging ik vrijwel ieder weekend naar huis maar door m'n stage gaat dat veranderen omdat ik nu veel dingen in het weekend plan. Ik zal dus ook meer boodschappen gaan doen omdat ik natuurlijk in het weekend ook moet eten.

Ik denk dat het nu zo'n 20e per week was, de ene week wat meer dan de andere week. Ik ga nu ook regelmatig uit eten (door m'n stagevergoeding kan ik me dat permitteren:)) dus denk dat het nu zo'n 35/40e per week zal worden.

Nu ik er zo over nadenk, is dat eigenlijk echt veel want ik koop geen bijzondere dingen: brood, melk, fruit maar geen luxe producten ofzo.

reine claude 28-09-2005 16:25

Ik schat 20 euro per week en ik eet 1 dag bij mijn ouders.

Mr.Oizo 28-09-2005 18:08

Citaat:

Roos schreef op 27-09-2005 @ 22:06 :
Dus als ik het goed begrijp betaal je alleen voor woensdag en donderdag voor je avondeten :D
Meestal wel ja, goed geregeld toch? ;)
Bespaart geld, maar ook tijd. :D Tja, als je op zondagen weinig te doen hebt ga je dan al maar koken voor op de maandag en de dinsdag, dan hoef je op die dagen zelf niet meer te koken.
Maja, je hebt het eten voor overdag nog + nog andere boodschappen...

Aurora 29-09-2005 17:37

Iets van €80,- denk ik.

Gothic 30-09-2005 19:13

Citaat:

Mr.Oizo schreef op 28-09-2005 @ 19:08 :
Meestal wel ja, goed geregeld toch? ;)
Bespaart geld, maar ook tijd. :D Tja, als je op zondagen weinig te doen hebt ga je dan al maar koken voor op de maandag en de dinsdag, dan hoef je op die dagen zelf niet meer te koken.
Maja, je hebt het eten voor overdag nog + nog andere boodschappen...

ik vind dat je dan best veel geld uitgeeft voor een week... of beter gezegd, het kan een stuk goedkoper ;)

Mr.Oizo 01-10-2005 18:08

Citaat:

Gothic schreef op 30-09-2005 @ 20:13 :
ik vind dat je dan best veel geld uitgeeft voor een week... of beter gezegd, het kan een stuk goedkoper ;)
Zou kunnen. Maar ik vind het wel best zo. ;) Ik denk dat het eerder duurder kan dan goedkoper. :p

ii 02-10-2005 00:02

ik heb geen idee,maar vast heel veel. ik ga vaak uit eten, koop dure dingen en doe niet zuinig als het gaat om boodschappen.

Leonoor 02-10-2005 08:52

Citaat:

Daantje_0705 schreef op 25-09-2005 @ 22:31 :
Mja, zo deed ik het ook. Ik kon voor die 80 euro ook een maand met zijn tweeen eten. Ga gewoon eerst naar de Aldi ofzo en haal daar alles wat ze daar hebben en pas de dingen die ze er echt niet hebben bij een andere supermarkt. Ga ook maar een keer per week boodschappen halen en prop je vriezer vol en het lukt best :)
Wij gaan eigenlijk maar één keer per week 'echt', maar zitten dan met twee weken dus al boven de 100 euro. We gaan ook niet naar de Aldi, maar wel naar een andere goedkope supermarkt. We kopen alleen niet van alles het goedkoopste ed.

The Figurehead 04-10-2005 14:00

Damn, hoe doen jullie dat zeg. Ik geef 35 euro p/w uit aan boodschappen (incl verzorgende artikelen, wasmiddel etc). En dan nog ga ik naar de Dirk v/d Broek en naar de Lidl die ernaast zit. Maar ik kwam vanmiddag op het idee eens te gaan budgeteren.

El Kim 05-10-2005 15:44

Ik denk zo'n 40,-/50,- per week. Maar ik krijg vaak mensen over de vloer en ik eet vrijwel nooit bij mijn ouders. Dus ja :)

Het is wel incl. alle toiletartikelen enzo :)

Str0nk 05-10-2005 18:12

Te veel :s Zo rond de 150-200e.

Mr.Oizo 05-10-2005 18:16

Citaat:

The Figurehead schreef op 04-10-2005 @ 15:00 :
Damn, hoe doen jullie dat zeg.

...

Maar ik kwam vanmiddag op het idee eens te gaan budgeteren.

Zo misschien? ;)

MevrouwM 05-10-2005 21:28

Citaat:

PV schreef op 25-09-2005 @ 12:39 :
60-80 euro, op vrijdag/zaterdag/zondag eet ik bij m'n ouders dus ik hoef maar voor ongeveer 4,5 dag eten te kopen.
Zo ongeveer ook denk ik. En dan eerder naar de 60 dan naar de 80. Verder eet ik op vrijdag vaak nog wel hier. Dus eet alleen op zaterdag en zondag bij mamsie.
Ik doe wel zuinig aan, maar ja het geld groeit ook niet op mijn rug ;)

Miss_kausalaya 29-10-2005 17:59

we wonen met zijn 3en samen en besteedden zo'n 90 euro per maand.. maar in de weekenden is iedereen gewoon thuis bij zijn ouders..


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.