![]() |
[ipod]
Ik heb vanmiddag mijn nieuwe ipod mini opgehaald, maar nu vraag ik me af hoe zie ik nou welke generatie ik heb gekregen?
Dit wil ik graag weten m.b.t. de batterij duur. Het enigste wat ik heb is een serie nummer en op de apple site vind ik niet echt veel meer over de ipod mini. |
als je hem gewoon uit de apple store heb gehaald dan heb je 4G...oftewel de 4de generatie :)
Met een goede accu alleen de 2de gen had geloof ik accu problemen.. |
uuhm, ik denk dat je nu de iPod en iPod mini door elkaar haalt Chilli. Volgens mij is de iPod mini nu pas bij de 2e generatie.
Als je de iPod mini net hebt gekocht lijkt het mij dat het een 2G is, met iets langere batterijduur. |
Als er achterop 4g danwel 6g staat in kleine lettertjes, heb je 2e generatie met een langere batterijduur, 18 uur ipv 8 (?). Bij de 1e generatie stond dat er niet op. Heb ik me laten vertellen :p
|
Citaat:
Jammer, want mijn oude is daar dus aan kapot gegaan. Deze kreeg ik als vervanging. |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 14:59. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.