![]() |
Aol
Wat is aol nog meer naast die irri messenger? want het staat op de cd van the sims en ik vraag me af wat het nog meer kan zijn... weten jullie het?
|
vervelend, want heel weinig 'ollanders hebben het, dus je hebt dan een (bijna) lege contactlijst..... MSN en/of ICQ houden dus zou ik zeggen!
|
AOL, America Online, is de grootste internet-provider ter wereld. Met de bijbehorende dingen als een portal, messenger, chatboxen e.d.
Conan... heeft genoeg van die leuke onderzetters van ze gekregen http://forum.scholieren.com/biggrin.gif |
Citaat:
ik ga echt geen AOL nemen, ik vroeg of jullie wisten of het wel of niet de AOL messenger zou installeren. de installatie crasht echter meteen, maar ik ben nieuwsgierig... |
Je vroeg wat AOL was, en je kreeg antwoord. Als je het verkeerde antwoord kreeg, heb je je vraag verkeerd gesteld.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Conan... denkt dat er wel ergens een 'sign up'-formuliertje bij zit? http://forum.scholieren.com/smile.gif |
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:50. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.