Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Verhalen & Gedichten (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Zonsopgang. (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1284185)

Mijns. 13-10-2005 18:09

Zonsopgang.
 
Vanmorgen was ik getuige van een van de bijzonderste dingen die ik tot nu toe tijdens mijn reis naar Utrecht heb mogen zien.

De wolken speelden met de mooiste kleuren uit de kleurencirkel. De hemel kleurde paars, rood en zachtroze. Het zag er haast magisch uit. Na een warm en stil ogenblik kroop de zon als een heilige oranje bol boven de aarde uit. De wolken lachten haar toe, het gras streelde haar zachtrode vel.

De zon weerspiegelde in de ruit van de bus. Twee heilige warme bollen stonden aan de hemel. Als een tweeling die de aarde zou verwarmen, en daarmee de mensheid zielsgelukkig zouden maken.

Nadat de zon tevreden hoog boven de bomen stond, trokken er vliegtuigen voorbij. Passagiers op weg naar de zon. Vier, zes, misschien wel zeven strepen kruisden elkaar aan de hemel. Het zag er prachtig uit.

Ja, het was de bus van twaalf over acht, en ja, het was vroeg. Maar het was tot nu toe de mooiste reis richting Utrecht.

Commentaaaaaaaaar!
Mijns.

I C U 13-10-2005 18:16

Citaat:

Pasagiers op weg naar de zon
passagiers?

Verder wel een leuk stukje. Niet bijzonder, maar toch komt wat je wil zeggen wel over. Tja. Zo'n busreis wil ik ook wel :)

Kerboga 13-10-2005 18:27

Citaat:

De wolken lachtte haar toe, het gras streelde haar zachtrode vel.
lachten

Ik vind de zonsopgang meestal wel mooi. Mooi omschreven en het niet te mooi willen maken.

Broeder 14-10-2005 10:52

Wat is een kleurencirkel? En doe wat aan je spelling/grammatica. Zelfs je signature klopt niet.

Astuanax 14-10-2005 11:40

(y) ;)

Roosje 15-10-2005 16:07

Mwah, ik vind 'm niet zo. De herhaling van "heilige bol" vind ik érg lelijk en ik ben ook niet te spreken over alle kleuren in de eerste alinea. Daarentegen vind ik de op-één-na-laatste alinea wel leuk. Ik vind dit meer iets dat je ergens los opschrijft, die stijl vind ik het ook hebben, en niet echt... "iets", zeg maar.

Jive. 15-10-2005 17:59

Probeer zoveel mogelijk het woorden 'zou' of 'zouden' te vermijden! Dat klinkt namelijk zo lelijk...


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:23.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.