![]() |
Silent Civilian (ex-Spineshank)
Nieuwe band van meneer Santos (ex-zanger Spineshank). Vind het nogal erg hip en killswitcherig, maar muzikaal niet slecht. Goeie gitaristen / drummer.
http://www.myspace.com/silentcivilian |
Aha, ik begon me al af te vragen wat hij nu aan het doen was.
|
mjah hij heeft ook nog ergens een softy band; maar Silent Civilian schijnt momenteel de meeste aandacht te krijgen.
|
Oh ok, idd leuke band. Heeft inderdaad veel overeenkomsten met Killswitch Engage. Het klinkt in ieder geval leuker dan Spineshank.
|
hmm gaat hij nu dan weer op tour en weer 15 jarige meisjes backstage vragen.
On topic. Vond Spineshank leuker dat had tenminste een eigen gezicht en eigen sound dit is rechstreeks geript van oa killswitch |
Niet rechtstreeks geript van Killswitch.
Ik hoor ook wel wat stukken in nummers die te vergelijken vallen met Strapping Young Lad, Hatebreed en wat andere bands. Ook zijn de solo's een stuk anders dan die van Killswitch Engage. Het vetste nummer van ze vindt ik Lies in the House of Shame, maarja ik dan ook pas 4 nummers van ze gehoort. |
gehoorD.
Ik vind het niet eens zo slecht.. Maar wel een hoog 13-in-een-dozijn gehalte.. |
Citaat:
|
grappig
Maar is die nou dikker geworden? :confused: |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
ik post zodat ik dit vd week check zodat ik het check enz
|
je kan een soort plugin downloaden (voor firefox/moz iig) waarbij je op pagina's post-it notes kan plakken. (y)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:08. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.