![]() |
[video] Radeon 9800 Pro defect?
Hey Hallo,
Een vriend van me heeft problemen met zijn pc, sinds vandaag heeft hij rare strepen over zijn beeld, hij heeft verder niets raars met de pc gedaan. http://www.cucemodre.com/foto/bernd.JPG Duidt dit op een kapotte videokaart of kan het iets anders zijn? En als het aan de videokaart ligt, hoe komt zoeits? Specs; Intel Pentium 4, 2800 MHz (14 x 200) Asus P4P800 Deluxe 512 MB (PC3200 DDR SDRAM) RADEON 9800 PRO (128 MB) (R350) @ std. snelheden Alvast bedankt, |
Dat ziet er niet goed uit, maar het hoeft niet direct te betekenen dat de videokaart zelf (core of geheugen) echt defect of beschadigd is. Het kan ook algemene instabiliteit in het systeem zijn. Ik heb dat soort strepen en andere rotzooi op het beeld ook wel eens gezien vlak voordat een computer crashte, dat bleek later door een instabiele voeding te komen.
Probeer die kaart van die vriend gewoon even in jouw eigen systeem. |
Waarschijnlijk zo goed als dood. Probeer eens nieuwe drivers, als dat niet werkt , opnieuw installeren.
En kijk eens of je fysieke schade ziet. Waarschijnlijk is je gpu een beetje dood, misschien door statische electriciteit. Dat had ik namelijk bij mijn 6600 GT, precies hetzelfde |
kaart net even in een pc van mij gehangen, zelfde probleem, het ene moment is het in 2d en 3d helemaal perfect, en daarna in windows artifacts.
|
Oververhitting denk ik; doet de koeler het nog goed? Wij hebben ook een overleden radeion9800 pro gehad (powercolor).
Welk merk is het? |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:18. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.