![]() |
gezwollen klieren
hey,
Ik was vorige week serieus ziek, ik had koorts,keelpijn, hoofdpijn en mn klieren in mn hals waren serieus gezwollen. Een week later heb ik niet meer echt koorts, en de keelpijn is ook niet zo erg meer, maar die klieren blijven gezwollen, en ik blijf ook nog altijd serieus moe... Kheb ook geen grote eetlust waardoor ik bijna al vier kilo afgevallen ben ommetussen. Dus ik maak me wel een beetje zorgen. Vooral over die klieren, hoe lang blijft dat normaal zo gezwollen staan? Anders is dat altijd al veel vlugger over, al ik eens ziek ben ofzo. Pfeiffer kan het niet zijn want heb ik al eens gehad blijkbaar lang geleden... |
Ik zou nog even afwachten, het kan best een soort nasleep zijn. Als je flink ziek bent geweest is dat meestal niet zomaar helemaal over.
Maar als het echt fout voelt en je je zorgen maakt.. of als het over een tijdje nog niet over is, zou ik even langs de huisarts gaan. |
Die klieren kunnen nog best een tijdje opgezwollen blijven, als je keelpijn/keelontsteking hebt gehad. Dat is opzich niet alarmerend.
Als die moeheid blijft aanhouden kun je inderdaad naar de huisarts gaan. Die moeheid kan natuurlijk ook komen doordat je weinig trek hebt, als je weinig eet kun je je daar ook slap door voelen. |
Kan je wel gewoon slikken zonder pijn? Want het kan ook misschien zijn dat je keelamandelen zijn opgezwollen.
|
Ik heb ook vaak last van opgezwollen klieren, ze verdwijnen bij mij altijd pas een aantal weken nadat ik ziek ben geweest, maar ze worden wel steeds kleiner.
|
Mijn keelamandelen zijn al emorm dik vanaf eind mei, ook nadat ik een keer ziek ben geworden. Het doet geen pijn maar is erg vervelend tijdens eten en 's nachts heb ik het soms benauwd. Heb al 2 antibiotica kuren gehad, maar dat hielp niks (n)
Denk niet dat het vanzelf nog over gaat, dus binnenkort maar weer naar de dokter, grote kans dat ze er dan uit moeten :s Dus als het binnen een paar weken niet afzakt, gewoon naar de dokter gaan anders blijft het misschien zo.. |
Citaat:
En je amandelen gaan er alleen maar uit als je dat zelf wilt :) |
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:35. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.