![]() |
Emotioneel
Ik ben de laatste tijd ongelovelijk snel emotioneel, ik moet snel huilen en ik word snel verdrietig, ik heb behoorlijk last van stemmingswisselingen. Misschien komt het omdat ik nu moe ben, maar ik heb het eignelijk al een paar maanden. Ik huil soms onverwachts en om de kleinste dingetjes. Ik vind het heel erg vervelend dus misschien weten jullie een oplossing?
Ik ben nog niet aan de pil, daar ga ik volgende week mee beginnen. |
Je bent nog niet aan de pil. Ik zou dit dan wel bij de huisarts aankaarten, omdat je van de pil nog meer last kan hebben van je stemming. Ik ken iemand die daar echt een ''emotioneel wrak'' van werd.
Zegt niet dat het altijd hoeft hoor, maar kan dus wel. Is er verder niks waar je mee zit, problemen ergens, stress ergens?? Anders heb je waarschijnlijk volgende week kerstvakantie. Lekker ontspannen, goed slapen, en niks doen :) |
Misschien lijd je aan winterdepressies? :rolleyes:
|
Citaat:
Helaas heb ik niet echt vakantie omdat mn examens meteen na de vakantie beginnen (n) . Ik heb het laatste jaar heel veel meegemaakt, maar ik huil dus ook om niets :( |
Ik herken het wel. De enige tip die ik je eigenlijk kan geven is zorg dat je uitgeslapen bent. Als je moe bent dan raak je nog sneller van slag en dan raakt alles je. Afleiding kan ook goed helpen.
|
Waarschijnlijk oververmoeid en het grote stress-probleem. Probeer inderdaad zoals hierboven al gezegd wordt goed uit te rusten en vooral, je zo min mogelijk zorgen te maken!
|
Ik heb dat soms ook nog wel, maar vóór ik aan de pil ging veel meer. Bij mij heeft de pil echt geholpen m'n hormonen wat onder controle te krijgen.
Verder goed slapen, zorgen dat je niet te veel stress hebt. |
Bij mij helpt de pil ook zeker.. ik ben veel minder emotioneel dan voordat ik aan de pil ging...
Sowieso goed slapen, misschien praten met andere mensen over dingen die je dwarszitten, verder je schoolstress goed verdelen. Ik werd ook met veel stress van toetsweken bijvoorbeeld erg emotioneel.. toen heb ik het een beetje gepland allemaal en het ging veel beter. Niet teveel dingen op een dag dan, en de dingen over de dag verdelen. Tussendoor dingen doen die je rust geven e die je leuk vindt. |
Ik herken dat ook wel.
Ik kan me ook zou vreselijk voelen, en zo 'aanstellen', huilen om niets. En met zowat elk tvprogramma met tranen in de ogen zitten. Ik ben al wel 2 jaar aan de pil dus dat kan het volgens mij ook niet zijn. Het is niet leuk, hoop dat je er vanaf komt (vermindert) met tips van het topic. |
Iedereen bedankt voor de tips :)
Ik weet alleen niet zo goed hoe ik moet zorgen dat ik niet moe ben, want door alle stress heb ik al een week niet geslapen :(. Hopen dat het met de pil beter gaat... |
Citaat:
Probeer dus te kalmeren, rustig aan te doen. Als je werkt ofzo, meld je gewoon eens ziek om bij te komen, zet dingen op een rijtje en begin dan weer fris opnieuw. |
Goed slapen idd. En leren met stress om te gaan en te 'ontstressen'. Stress kan ook voor emotionele buien zorgen en daar verander je dan weinig aan behalve door om te leren gaan met die stress.
|
Als dit door de stress komt, kom je er met de pil niet van af :) (zelfs als het effect minder is..) Daarnaast wil ik nog even herhalen wat hierboven gezegd is: de pil kan dingen ook juist veel erger maken.
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:15. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.