Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   site check / controle (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=13323)

Tofke_H 12-02-2002 23:45

site check / controle
 
Eerst snel situeren. Het is een vernieuwing van een bestaande website. Gewoon de layout (en de structuur achter de website) aangepast. Het is de website van het Belgisch Poolbiljart. Het is een puur informatieve website, dus het is niet de bedoeling dat dezelfde bezoekers dagelijks de website overrompelen.

De huidige website heb ik niet gemaakt maar is te bezichtingen op www.poolbilliard.net. De vernieuwde website vind je op www.scholieren.com/~tofkeh/bpbf. Let op, er staan een deel fictieve gegevens op, waar niemand iets aan heeft en waarschijnlijk niet eens in werking zijn (zoals adressen en telefoonnrs). Er is een kleine kans dat je net die 2 links vind, die niet werken. http://forum.scholieren.com/tongue.gif Dus, yep, ik weet dat er 2 links niet werken, maar dat komt dat de website is gemaakt dat hij al op de juiste server zou staan, en niet op die van s.com. Dan is er ook nog een link "VPBF" dat is een subdeel van de website, en die opent voorlopig nog in een popup. Dit tot dat het huidige seizoen gedaan is, en dan krijgt ook dat deel een layout update, die vergelijkbaar is met de rest van de website. En voor de taalkundige, tornooi is het juiste woord in BE.


Iemand een opmerking, idee, fout,...

null 13-02-2002 06:56

Het is toernooien... niet tornooien...

Verder wel een geinige site

Tofke_H 13-02-2002 08:51

Citaat:

null schreef:
Het is toernooien... niet tornooien...

Verder wel een geinige site

Citaat:

Tofke_H schreef in zijn post:
En voor de taalkundige, tornooi is het juiste woord in BE.

Maar bedankt



pietje63 13-02-2002 08:56

grote vooruitgang, maar ik vind het erg druk

Tofke_H 13-02-2002 11:27

Citaat:

pietje63 schreef:
grote vooruitgang, maar ik vind het erg druk


erg druk in betekenis van ... te veel tekst, te veel kleur, te veel plaatjes, ... ?

En hoe zou ik dit dan kunnen oplossen?


pietje63 13-02-2002 11:52

Citaat:

Tofke_H schreef:
erg druk in betekenis van ... te veel tekst, te veel kleur, te veel plaatjes, ... ?

En hoe zou ik dit dan kunnen oplossen?


te veel in totaal
je kunt het oplossen door minder plaatjes te gebruiken, en misschien van 2 kolommen tekst er een te gebruiken

als je bijv. alle 3 de plaatjes met biljartballen weghaalt?

Manuzhai 13-02-2002 12:07

Zorg dat er minder verschillende kleuren zijn, minder plaatjes, en zet de verschillende onderdelen wat verder uit elkaar.

Manuzhai

ekki 13-02-2002 12:44

ik vind 't inderdaad best druk: misschien wel door de achtergrondkleur (dat weet ik niet, je zou een filosoof ofzo op moeten zoeken om te vragen welke kleur niet druk overkomt ofzo http://forum.scholieren.com/wink.gif) en iig de hoeveelheid verschillende kleurtjes.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:42.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.