![]() |
breakloose
is iemand al met deze organisatie meegeweest
...is het een aanrader ;)ik ben op zoek naar een jongerenorganisatie om mee op vakantie te gaan ben al eens meegeweest met recrea(jongerentravel) maar ken nu al de bestemmingen al wel :) iemand tips? xxx |
Vinea... Is iig goed...
|
Mijn stiefzus heeft twee jaar voor Breakloose als reisbegleidster gewerkt. Ik ben zelf een weekje meegeweest naar Argeles sus mer en ik vond het allemaal goed geregeld.
Ik heb daar ook met de mensen gepraat die via Breakloose daar waren en die waren allemaal erg tevreden. Vrijwel alles werd daar toen wel samen gedaan met Beachmasters (de campingplaats werd met hen gedeeld en de excursies werden samen met Beachmasters en GoGo-tours gedaan) Ik ben er zelf ook naar aan het kijken om dit jaar met Breakloose weg te gaan. |
en was dat dan met de belgische of de nederlandse
organisatie?ik ben zelf van belgie groetjes |
Er zaten zowel mensen uit België als Nederland. Er waren twee begeleiders 1 uit België en mijn zus uit Nederland. De Belgen en Nederlanders zaten ook samen op hetzelfde campeerterrein.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 08:03. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.