Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   hoe doet vizzavi dit? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=13328)

pietje63 13-02-2002 09:26

hoe doet vizzavi dit?
 
tijdens registratie kun je dit aanvinken
Citaat:

Ik wil gebruik maken van WAP of SMS services die informatie bieden over de omgeving waar ik me bevind. Ik geef toestemming om via mijn mobiele telefoon te bepalen op welke locatie ik ben in Nederland. Ben je onderweg en wil je weten wat er ter plekke te doen is? Vizzavi geeft je snel een overzicht met de activiteiten of een lijst van restaurants, clubs of bioscopen vlak bij jou in de buurt.Met het aanvinken van dit vakje geef je Vizzavi toestemming om via jouw mobiele operator te bepalen waar je op een bepaald moment bent.

Doc 13-02-2002 11:08

Het hele gsm netwerk is opgedeeld in vele cellen, elke cel heeft z'n eigen zendmast(en), omdat je altijd contact maakt met de zendmast die het sterkste signaal heeft, ben je verbonden met een lokale zendmast, zo kunnen ze zien in welke cel je je bevind. Ik weet niet precies hoe groot die cellen zijn, maar ze varieren van een 100m tot 10km als ik 't goed heb...dat is afhankelijk van de bevolkingsdichtheid.

pietje63 13-02-2002 11:20

ja, maar heeft vizzavi dan toegang tot alle masten?
die van libertel/vodafone snap ik (is baas vizzavi) maar de andere netwerken toch niet?

ekki 13-02-2002 12:47

daar zal vizzavi wel voor betalen.

Triloxigen 13-02-2002 15:59

Citaat:

pietje63 schreef:
ja, maar heeft vizzavi dan toegang tot alle masten?
die van libertel/vodafone snap ik (is baas vizzavi) maar de andere netwerken toch niet?



Meestal word heel die zooi gedeelt enzo..

Doc 13-02-2002 17:18

Alle providers hebben hier toegang toe, dit heet netwerk roaming....

pietje63 13-02-2002 21:44

Citaat:

Doc schreef:
Alle providers hebben hier toegang toe, dit heet netwerk roaming....


netwerk roaming is toch dat ik met mijn dutchtone tel ook op andere netwerken wordt toegelaten? toch niet andersom dat andere netwerken ook mijn gegeven bijhouden?

ik voel me een beetje aangetast in mijn privacy, dat een willekeurig mobiel bedrijfje kan bijhouden waar ik ben (hier vragen ze om toestemming ervoor, maar hoe vaak zullen ze het ook niet doen zonder toestemming)



Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 12:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.