![]() |
Schaakcomputer
Ja. ik zoek een goede gratis downloadbare. Iemand suggesties? bvbd.
|
Waar is die mooie tijd geweest, dat je nog met een schaakbord onder je arm liep en in je andere arm je doosje met schaak stenen.
Schaken is wel (y) |
Citaat:
|
GNUchess, als ik de naam goed herinner.
|
Citaat:
dus stenen stukken. |
ik schaak ook met een bord en het is dan ook niet voor mij. Maar, cheers. :)
|
Citaat:
@ TS: Kan je niet een beetje gaan zoeken met Google? |
Citaat:
|
Citaat:
Dr zijn trouwens mensen die tegen zichzelf schaken, gewoon met een schaakbord. Hoe ze dat doen weet ik ook niet :) Maar zou wel een grappig alternatief zijn toch voor een schaakcomputer? |
Citaat:
Voor schaakprogramma's moet je mischien chessmaster 9000 nemen of Frits 9. Die zijn wel heel goed. |
Ja, maar die kosten geld. Op internet heb je zat gratis schaakcomputers die een redelijk ervaren spelen nog wel inmaken.
http://www.gnu.org/software/chess/#downloading Xboard wil je er trouwens waarschijnlijk ook wel bij. |
Waarom maak je er niet zelf één met Flash. :) :D
|
Citaat:
|
probeer www.spelpunt.nl eens, je kunt er niet tegen de pc spelen maar wel gratis tegen andere mensen.
|
Citaat:
|
Schaken zat bij me windows erbij. Kvond wel best heb ff gespeeld maar real-time schaken is wel leuker. Zie je je tegenstander tenminste (y)
|
Stel je voor he :(
Je wilt DOLgraag schaken maar je kunt je niet concentreren.. Wat kun je hiertegen doen./.. :s |
niks
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 07:29. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.