![]() |
Cito Kijk- en Luistertoets 2006 Engels VWO
Hoi,
Wanneer krijgen jullie (VWO'ers) de Cito kijk- en luistertoets (2006) van Engels? Kan iemand de antwoorden onthouden? :) Laat a.u.b. iets weten. Alvast bedankt! |
ik geloof ik 30 januari
|
Citaat:
|
vwo 6 lijkt mij?
|
Het toetsrooster is er nog niet, maar het is in ieder geval ergens eind januari. De adviesdatum van het CITO is wel 30 januari idd, (bron: Cito), maar daar mogen scholen vanaf wijken. Mocht ik de toets eerder hebben dan ben ik er natuurlijk geheel voor om mensen die de toets nog moeten hebben te voorzien van waar de video over gaat en vragen en antwoorden (als ik die weet te onthouden tenminste :P).
|
Update: in ons PTA staat de toets voor 5 april :confused:. Dat zal vast wel niet kloppen, maar we hebben 'm in ieder geval pas na 30 januari. Dus als iemand zo lief zou willen zijn om wat vragen en eventuele antwoorden te onthouden?
|
Citaat:
|
Wij hebben hem op 30 januari en ik zal geen enkel antwoord voor jullie onthouden :)
|
Ik heb hem ook op 30 januari en ik zou nog liever m'n alvleesklier opeten dan antwoorden te onthouden voor mensen die dat niet verdienen. :)
|
Ik heb nog geen idee wanneer wij die toets hebben. Onze Engels leraar is nogal dom en chaotisch, en wij moesten hem erop wijzen dat we binnekort luistertoets hebben. Vervolges was hij erg verbaasd dat wij graag wat luistertoetsen van tevoren wilden oefenen.
Maargoed. Ik denk dat we er binnekort wel achter zullen komen wanneer we die toets precies hebben. |
Als je zelfs bij luistertoetsen moet spieken om het te halen... wat doe je dan uberhaupt op een school? :confused:
|
3 februari. Ik wil best vertellen waar 't over ging als iemand die toets later heeft.
|
Dit forum heeft niet als bedoeling om antwoorden te vragen of te verstrekken van toetsen op school.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:01. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.