![]() |
Spelletje?
Elektrisch supersonisch
verlicht het zoemt van binnenuit het is het is het moet eruit Weerspiegeling in de oldscool flipperkast tring-ding-ding Wat is dat? Waarom flikkert het? bonus in mijn buik |
Dat 'elektrisch supersonisch' staat me een beetje tegen, alsof het een begin is van een slechte reclame. Gelukkig is het gedicht beter dan zo'n reclame.
Wat bedoel je met 'weerspiegeling'? K vind het verder wel aardig:) Leuke vergelijking. |
Weerspiegeling
in de oldscool flipperkast vind ik een beetje een anticlimax na het is het is het moet eruit |
flyaway: het mag ook wel die uitstraling hebben: als je al een flipperkast gezien hebt, weet je dat die schittert en blikkert zoals een goedkope lichtreclame. De weerspiegeling is die van iemand die erbij komt staan in het glas, rarara, vanwaar komt de bonus in mijn buik..
vida: die slaat er net helemaal op; het is een verklaring voor de eerste regels (zie boven) Aangezien je verder geen commentaar geeft, veronderstel ik dat je het geen goed gedicht vindt? |
Weet niet goed wat ik ervan moet vinden. Het raakt me niet maar het is ook niet echt een gedicht om iemand mee te raken lijkt me. Je woordkeus is in ieder geval origineel.
Ik snap dat het een verklaring is voor de regels erboven, daarom verwachtte ik ook een climax omdat het zo nadrukkelijk werd aangekondigd, maar het viel een beetje tegen. Ik had echt zoiets van: wat is het wat is het wat is het oh wat zou het toch zijn... Weerspiegeling in de oldscool flipperkast Oh oke.. :s |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:43. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.