![]() |
Ze sms't hem zelfs!
Al eerder heb ik verteld over een leuk meisje in mijn klas. Maar zij heeft meer een oogje op een leraar volgens mij. Ze sms't hem zelfs! Dat is toch niet normaal meer! Ik bedoel, het is een leraar, daar wil je toch geen contact mee!
Dit zijn toch contacten die eigenlijkniet kunnen? En hoever ga jij als je iemand leuk vindt? |
Ja als jij nou een coole move in huis had in plaats van dit geklaag dan kon je haar aandacht van die leraar/roofdier afleiden. Wat bedoel je overigens met 'hoever ga jij' als je iemand leuk vind?
|
Dat jij haar leuk vindt, geeft jou niet het recht om te bepalen wat zij wel en niet mag doen.
|
heb je het over klikken :eek:
|
Citaat:
|
I'm sorry..wat bedoelt u?
|
Citaat:
|
liesje :cool:
|
Citaat:
|
Ik had een goddelijke leraar op school, ik wou dat ik die kon sms-en... je bent gewoon jaloers dat hij meer borsthaar heeft dan jij :nono:
|
Citaat:
|
Citaat:
Dat terzijde, de TS zou idd er beter aan doe iets anders te doen dan hierover te gaan lopen klagen. |
Sander, het is spannend met een leraar, want het mag niet....
Vertel haar dat je homo bent, maar dat je het toch ooit met een meisje wil proberen, misschien kan zij jou genezen... Werkt gegarandeerd (y)! |
Citaat:
|
Citaat:
Sander, je bent gewoon neidig omdat jij niet bij haar in de picture staat! Maar dit...nee kerel! Beetje doortrapt vind ik het eigenlijk! :nono: Hoe ging dat ook alweer? "Klikspaan! Boterspaan! Je mag niet..." Ik vind dat jij je daar helemaal niet mee mag bemoeien! OK, behalve wanneer zijn objectieviteit in het gedrang komt... Dat was geloof ik niet het geval, toch? Nou dan, weg jaloezie en op naar een andere meid! |
Citaat:
|
Geowned door je leraar..
|
Zij wil het wel, jij hebt daar geen invloed op.
Waarschijnlijk weet ze niet eens dát je haar leuk vind :o |
Ze vindt jou vast opeens veel leuker als je gaat klikken over haar en de leraar. Slim plan (y)
|
Ja er is vast sprake van klikken, want hij(de jongen die zij niet ziet staan) is vast de enige die dit schokkende geheim kent. Dream on.
|
Citaat:
|
Op de korte termijn kan klikken je misschien opleveren dat er niet langer privécontact zal zijn tussen die leraar en het meisje die je leuk vindt. Het levert je echter op de lange termijn niets op. Als het uitkomt dat je het verklikt hebt en blijkt dat je dat hebt gedaan omdat je het meisje leuk vindt is de kans groot dat jij de loser van de school bent.
Offtopic: Als Sander Gessel je echte naam is, is het niet zo slim om onder die naam te posten. De kans is groot dat iemand die je kent op dit forum komt. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:47. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.