![]() |
netwerk combineren rekenkracht
Heb op 1 pc simulaties draaien. Is het mogelijk om de rekenkracht van andere pc's in het netwerk te gebruiken?
|
Dat denk ik wel.
|
Bij sommige zware programma's wil die mogelijkheid er wel eens in zitten. Misschien is er een of ander raar programmatje, een soort shell, die de rekenkracht van andere computers op het netwerk kan gebruiken indien die voorziening niet in het programma zelf zit, maar zo'n programmatje maken lijkt me nogal een opgave.
|
Heu ik denk dat voor thuis gebruikers dat niet rendabel is.
Om een enkele instructie van je locale pc naar een netwerk computer te sturen, daar uit te voeren, en dan weer terug te halen kost veel te veel tijd. Om groepen van instructies te sturen, zal het programma toch echt aangepast moeten zijn dat die dit kan lijkt me. Kijk bv. naar seti@home .. die bundelen ook rekenkracht van meerdere computers .. maar dat betekent niet dat er nu 1 computer ergens staat die Quake 4 op 5000 fps draait. Kijken we naar programma's gemaakt voor dual core; en dat een netwerk computer de tweede core simuleert, denk ik nog niet dat 't rendabel is. Een netwerk verbinding is daar gewoonweg te traag voor. |
Het kan wel sneller werken, maar eigenlijk alleen als je de rekenopdracht in meerdere stukken kan verdelen, en die stukken redelijk veel tijd kosten om uit te rekenen, anders is de je netwerk alleen maar vertragend (mischien niet met gbit netwerk ofzo)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:25. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.