![]() |
kramp in zij.
Ik heb nu al anderhalve week kramp in me zij. Aan de onderkant van me ribben onder me hart. Als ik net wakker ben heb ik er geen last van, maar na een uur begint het alweer te komen.
Ik denk dat het iets met spanning te maken heeft, maar zoiets als dit heb ik nog nooit gehad, en ik voel me verder niet gespannender dan normaal. Waar kan dit door komen, en is het verstandig om er mee naar een dokter te gaan? |
sowieso zijn niet verklaarbare dingen die ineens komen en niet lijken weg te gaan een reden om even een arts op te bellen met het verzoek om even op het spreekuur te komen (een assisent zorgt daar wel voor)
|
Ik zou ook even langs de dokter gaan. Als het na anderhalve week nóg niet weg is, kan er wel iets mis zijn.
|
Heb ik ook een tijdje gehad, is nu weer over...
Het gevoel alsof ik net gegeten heb en aan het sporten ben... blijft soms een paar uur hangen.... Maar als je er lang last van houd misschien toch maar even na de dokter... |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:53. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.