Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Werk, Geld & Recht (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=60)
-   -   Op kamers gaan: wat kost het jou per maand? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1365307)

DO EE.B 23-02-2006 12:20

Op kamers gaan: wat kost het jou per maand?
 
Ik overweeg om na 18 jaar mijn ouderlijk huis eens te gaan verlaten en wil graag op kamers.
maar mijn moeder denkt dat ik het nietkan betalen en wil weten wat het me per maand gaat kosten.
En dan heb ik het niet alleen over de kamerhuur, maar ook over verzekeringen,eten, etc etc...

dus... aan de mensen hier die al op kamers wonen, wat zijnjullie per maand allemaal kwijt en aan wat?

Leonoor 23-02-2006 12:31

Heb ik in vorige topics over dit onderwerp al vaak verteld, als je het van mij wilt weten moet je de zoekfunctie even gebruiken. :)

DO EE.B 23-02-2006 12:32

heb ik gedaan maar vond er neits over...in iedergeval niet over wat ik vraag. maar misschien niet goed gezocht?!

Go 23-02-2006 12:43

Kijk hier maar eens: http://forum.scholieren.com/search.p...der=descending

Bloem 23-02-2006 12:46

Citaat:

gerwin schreef op 23-02-2006 @ 13:43 :
Kijk hier maar eens: http://forum.scholieren.com/search.p...der=descending
Is vast niet de link die je bedoelt? :o Ik krijg iig een lijst met topics op onzin, psych en DoP ;)

Roos 23-02-2006 12:56

Citaat:

Bloem schreef op 23-02-2006 @ 13:46 :
Is vast niet de link die je bedoelt? :o Ik krijg iig een lijst met topics op onzin, psych en DoP ;)
Ik krijg wel gewoon WG&R links :p

Leonoor 23-02-2006 13:10

Citaat:

Roos schreef op 23-02-2006 @ 13:56 :
Ik krijg wel gewoon WG&R links :p
Ik niet. :o

Leonoor 23-02-2006 13:13

Maar bv: http://forum.scholieren.com/showthre...hreadid=887514 Dat is wel een vrij oude, maar ik meen me te herinneren dat er sinds die tijd nog wel meer geweest zijn...

Bloem 23-02-2006 13:16

Citaat:

Roos schreef op 23-02-2006 @ 13:56 :
Ik krijg wel gewoon WG&R links :p
Apart, ik krijg dit:

http://img.photobucket.com/albums/v1...intscreen2.jpg

:p

Zal wel aan mijn cookies liggen ofzo :confused:

Sarah 23-02-2006 13:20

ik krijg dezelfde lijst als Bloem.
Maar alsnog zijn er wel oude topics over :)

Go 23-02-2006 13:28

Citaat:

Sarah schreef op 23-02-2006 @ 14:20 :
ik krijg dezelfde lijst als Bloem.
Maar alsnog zijn er wel oude topics over :)

Als ik er nu op klik ik ook :o . Voor de geïnteresseerden: gewoon 'op kamers' in de zoekfunctie invullen, en zoeken op Werk, Geld en Recht.

ikbenschipper1 23-02-2006 14:05

Citaat:

gerwin schreef op 23-02-2006 @ 14:28 :
Als ik er nu op klik ik ook :o . Voor de geïnteresseerden: gewoon 'op kamers' in de zoekfunctie invullen, en zoeken op Werk, Geld en Recht.
Ik klick er vanaf me laptop van me werk nu op en ik krijg gewoon alleen topics van WGR.
Kan wel eens aan de cookies iggen want deze gebruik ik niet echt vaak voor scholieren.com

MB 23-02-2006 16:37

400 huur
250 leven
250 school
50 boeken
--------
950 euro

Stefanie 23-02-2006 18:01

huur 260 (incl)
eten + non food (shampoo, schoonmaak etc) 180
ziektekostenverzekering 95
huisdieren 35
kleding 50
school (1x per drie maanden) 300

zuster 23-02-2006 18:02

Citaat:

MB schreef op 23-02-2006 @ 17:37 :
400 huur
250 leven
250 school
50 boeken
--------
950 euro

Dat is niet op kamers wonen.

Huur: hou rekening met 250 tot 300 euro
Eten: 100 euro (1 persoon)

Stefanie 23-02-2006 18:05

Citaat:

zuster schreef op 23-02-2006 @ 19:02 :
Dat is niet op kamers wonen.

Huur: hou rekening met 250 tot 300 euro
Eten: 100 euro (1 persoon)

Ligt eraan wat je huurt en hoe je uitgavenpatroon is;)

Er wordt niet gevraagd hoeveel iemand verdient en vervolgens uitgeeft. Hoe meer inkomen, hoe meer uitgaven (meestal).

En als je echt gezond wilt eten geef je meer uit dan 100 euro per maand aan eten.

Schranktür 23-02-2006 18:14

Citaat:

Stefanie schreef op 23-02-2006 @ 19:05 :
En als je echt gezond wilt eten geef je meer uit dan 100 euro per maand aan eten.
:D Wat moet je dan eten om écht gezond te eten, volgens jou?

zuster 23-02-2006 18:22

Citaat:

Stefanie schreef op 23-02-2006 @ 19:05 :
En als je echt gezond wilt eten geef je meer uit dan 100 euro per maand aan eten.
Ik eet echt gezond en ik geef echt rond de 100 euro uit aan eten elke maand. Lang leve de Lidl. Of is groente en fruit van de Lidl niet gezond? :rolleyes:

Mr.Oizo 23-02-2006 18:31

Kosten per maand (ervan uitgaande dat ik de hele maand door de week op mijn kamer zit, je hebt ook periodes dat je niet zo veel op school bent dus ook niet op je studentenkamer):
- € 275 huur (inclusief gas, water, licht etc.)
- € 60 tot € 80 eten/boodschappen
- € 20 telefoonkosten (maar dat hangt bij mij niet samen met "op kamers gaan")
- En dan nog geld voor leuke dingen zoals uitgaan, kleding, chipknip (printen, koffie en eten op de uni e.d.) en schoolboeken
- In de toekomst misschien: € 10 (ongeveer) voor internet

Dus ja, tis heel wat!

PV 23-02-2006 20:05

+/- 200 huur (incl gas water licht internet)
+/- 150 auto (verzekering, benzine, belasting)
+/- 80 eten (incl uitgaan)
+/- 70 zorgverzekering (toeslag er al afgehaald)

en wat je verder nog aan kosten hebt als cadeautjes, telefoon, enz.

Iig zoals je ziet verschilt het van persoon tot persoon wát ie kwijt is, en waaraan. De een heeft huisdieren, de ander een auto, weer een ander moet elke X maanden dure schoolboeken aanschaffen..

Probeer het voor jezelf eens op een rijtje te zetten waar jij geld aan uit zal moeten geven als je op kamers gaat, en wat je inkomsten gaan zijn (IB groep, lening, baantje, bijdrage van je ouders, enz). En beslis dan of je het de moeite waard vindt of niet :)

Gimme more beer 23-02-2006 20:49

Citaat:

Stefanie schreef op 23-02-2006 @ 19:05 :
En als je echt gezond wilt eten geef je meer uit dan 100 euro per maand aan eten.
Als je in je eentje eet misschien. Maar wij koken voor 2 euro per persoon prima maaltijden. En we zijn grote eters. Laten we aannemen dat je altijd op je kamer eet, dan is dat 60 euro voor het avondeten, dan heb je nog 40 euro voor de rest. Ik drink 1 à 2 flessen fris per week, ik eet vaak afbakbroodjes met beleg als ontbijt (en eventueel lunch), die broodjes kosten 5 cent per stuk. En een brood kost je 1 euro, dat valt ook wel mee. De andere zaken haal je sowieso bij de aldi/lidl, dus kún je voor 100 euro klaar zijn. En dat is absoluut gezond. Als je af en toe jezelf wilt verwennen, gaat het misschien meer kosten.

Maar goed, ik geef toe, er komen als student als snel andere kosten bij. De bierlijst van ons huis kost ons per persoon ongeveer 30 euro per maand (goedkope rotzooi, dat wel), je moet ook kleding kopen en het komt regelmatig voor dat je op de faculteit luncht, omdat je nog iets met iemand wil bespreken of weet ik veel wat. Dan nog uitgaven aan je kamer, eventueel de vereniging(en) etc. En de studie(boeken).

Sarah 23-02-2006 21:01

Gewone boodschappen hoeven echt niet eens 100 euro per maand te kosten. Voor gemiddeld 1,75 kun je al goed avondeten (ook voor 1 persoon, dan kook je gewoon steeds per 2 dagen en gooi je vlees e.d. in de diepvries; rijst/pasta is 5 ct per portie, groente 50 ct, vlees een euro, heb je nog 20 ct voor sausjes en kruiden), dat is 52,50 per maand, en nouja, 2 broden per week wordt 7.50 euro per maand erbij, hollands fruit kost ongeveer 1,25 per kilo dus 7,50 per maand, broodbeleg, snoep en frisdrank zo'n 12,50 per maand, kom je totaal op 80 euro en dan eet je nooit bij je ouders. Natuurlijk hoeft het niet zo extreem zuinig, maar 100 euro is dus best realistisch. Uit eten en naar een cafe is 'uitgaan', niet 'boodschappen'.

Stefanie 23-02-2006 22:22

Citaat:

zuster schreef op 23-02-2006 @ 19:22 :
Ik eet echt gezond en ik geef echt rond de 100 euro uit aan eten elke maand. Lang leve de Lidl. Of is groente en fruit van de Lidl niet gezond? :rolleyes:
Ik red dat op de één of andere manier dan niet... Kan ook aan mij liggen hoor. Maar als je van lekkere dingen houdt als chips, chocola en koekjes (en dat ook koopt) ben je al gauw meer kwijt...

Verder eet ik graag veel fruit wat ook niet al te goedkoop is.

rare kwast 23-02-2006 22:23

1 maand 100 euro om te eten :|
dat heb ik niet eens..

ik betaal:
- 235 huur (incl)
- 60 euro food op zn max!
- 100 verzekering.. (heb een dure..)
- 300 school (per kwartaal..)
- 25 voor mn foon

dat was t zo een beetje..
daarnaas nog leuke dingen doen enzo

Stefanie 23-02-2006 22:24

Als je vijf euro per dag boodschappen zou doen zit je al op de 150 euro. Nu komt het voor dat ik af en toe een grote boodschap haal bij de Aldi dan ben ik rond de 20 euro kwijt voor ongeveer vijf dagen (vlees haal ik daar nooit).

Wat wordt er eigenlijk zoal gekookt bij jullie (ben ik wel nieuwsgierig naar)?

Krummeltje 23-02-2006 22:35

Citaat:

Schranktür schreef op 23-02-2006 @ 19:14 :
:D Wat moet je dan eten om écht gezond te eten, volgens jou?
Groente en fruit, vooral vers, zijn niet zo goedkoop :)

**SoMeOne 24-02-2006 00:18

Huur 225 euro
Huisbijdrage 10 euro (lease wasmachine, tvgids, krant, internet etc)
Eten 130 euro
Kleding 100 euro
Telefoon 23 euro
Uitgaan 80 euro
Sporten 20 euro

En dan komen er nog extra's bij zoals kadootjes, readers, kapper, contributies e.a. Wel minstens 600 euro per maand ben ik kwijt, mijn ouders betalen collegeld, boeken en verzekering.

Krummeltje 24-02-2006 09:12

huur incl. 200
eten 100
zorgverzekering 66
andere verzekeringen 4
cadeautjes e.d. 20
telefoon 25
(kleding, ...?)

collegegeld + boeken betalen mijn ouders.

Opgeteld is het dus iets meer dan vierhonderd euro, maar ik heb het idee dat ik wat over het hoofd zie. Oh ja, kleding.. maar daar geef ik niet elke maand geld aan uit.

Marcade 24-02-2006 09:19

Stiekem vind ik 't best knap als mensen voor 100 euro per maand rondkomen met eten. :o Ik zit denk ik meer boven de 300 euro per maand .. :bloos:

Go 24-02-2006 09:54

Citaat:

Marcade schreef op 24-02-2006 @ 10:19 :
Stiekem vind ik 't best knap als mensen voor 100 euro per maand rondkomen met eten. :o Ik zit denk ik meer boven de 300 euro per maand .. :bloos:
Waarschijnlijk heb je op je 25ste wat meer te besteden dan een aantal jaartjes terug. Hoe meer je verdient hoe meer je uitgeeft. Deed je het toen ook al van die 300 euro per maand?

Schranktür 24-02-2006 10:07

Citaat:

Krummeltje schreef op 23-02-2006 @ 23:35 :
Groente en fruit, vooral vers, zijn niet zo goedkoop :)
Blijkbaar weet ik dan toch de juiste adressen, want ik heb daar weinig moeite mee. :)

Laurens 24-02-2006 10:22

Citaat:

Marcade schreef op 24-02-2006 @ 10:19 :
Stiekem vind ik 't best knap als mensen voor 100 euro per maand rondkomen met eten. :o Ik zit denk ik meer boven de 300 euro per maand .. :bloos:
Ik wilde net zeggen ja. Ik zit zelf rond de 250 Euro per maand aan eten. Nu zit ik wel in Engeland voor een paar maanden, wat op zich relatief duur is, maar toch. Ik zou ook niet weten hoe ik dit omlaag moet brengen :o

martijn1985 24-02-2006 10:24

Citaat:

gerwin schreef op 24-02-2006 @ 10:54 :
Waarschijnlijk heb je op je 25ste wat meer te besteden dan een aantal jaartjes terug. Hoe meer je verdient hoe meer de uitgeeft. Deed je het toen ook al van die 300 euro per maand?
ik schat dat ik mijn 20e ook al wel 150 - 200 euro uitgeef aan eten...maar nou ben ik een hele slechte schatter....

MB 24-02-2006 10:56

Citaat:

zuster schreef op 23-02-2006 @ 19:02 :
Dat is niet op kamers wonen.

Huur: hou rekening met 250 tot 300 euro
Eten: 100 euro (1 persoon)

Hoezo niet? Ik neem aan dat ze ook gaat studeren als ze op kamers gaat dan komen die kosten er toch ook bij? En ik betaal vrij veel huur, maar ook niet extreem ofzo...

100 euro is ook wel weinig hoor, dan neem je volgens mij veel mee van thuis :p. 100 euro is nog minder dan 3.50 per dag en daar moet je dan van ontbijten, lunchen, avondeten, drinken en fruit van eten, daar kom ik echt niet mee uit.

Marcade 24-02-2006 11:30

Citaat:

gerwin schreef op 24-02-2006 @ 10:54 :
Waarschijnlijk heb je op je 25ste wat meer te besteden dan een aantal jaartjes terug. Hoe meer je verdient hoe meer de uitgeeft. Deed je het toen ook al van die 300 euro per maand?
Rond mijn 18e, als ik zelf voor eten moest zorgen, zou ik rond de 300 - 400 gulden per maand gezeten hebben.

Gimme more beer 24-02-2006 11:49

Citaat:

Stefanie schreef op 23-02-2006 @ 23:22 :
Ik red dat op de één of andere manier dan niet... Kan ook aan mij liggen hoor. Maar als je van lekkere dingen houdt als chips, chocola en koekjes (en dat ook koopt) ben je al gauw meer kwijt...
Dat gaat dus niét over gezond eten :)

Citaat:

Stefanie schreef op 23-02-2006 @ 23:24 :
Wat wordt er eigenlijk zoal gekookt bij jullie (ben ik wel nieuwsgierig naar)?
Een lijstje van dingen die we regelmatig eten:
- Pasta (op verschillende manieren), nooit meer dan 1,50 euro pp.
- Chicken Tonight met rijst en salade, nooit meer dan 2,00 euro pp.
- Rijstschotels met bijvoorbeeld kip, nooit meer dan 1,50 pp, maar ook vaak slechts 1 euro pp.
- Gehaktwraps op allerlei manieren (chili, groenten, etc.), tussen de 1,30 en de 2,00 euro.
- Shoarma, meestal alleen als het ergens in de aanbieding is, dan ongeveer 1,50 pp.
- Aardappelschotels, met gekookte of geroerbakte groenten, vlees en (gebakken) aardappeltjes, in één pan, ongeveer 1,00 - 1,50 pp.
- Broodjes hamburgers (als we écht geen zin hebben om moeilijk te doen), bestaande uit diepvrieshamburgers, broodjes, sla en saus, kost meestal niet meer dan een euro pp.

Ik kan misschien nog wel meer noemen, maar dit is het belangrijkste. Je moet gewoon weten waar je het beste goedkope spullen kunt halen. Voorraad slaan we altijd in bij de Aldi, 1 kilo pasta kost bij de Appie een paar dubbeltjes, gehakt en kip is goedkoop vlees. Als je het dus regelmatig goedkoop doet, kun je ééns in de zoveel tijd wel eens wat minder op de prijs letten, met bijvoorbeeld biefstukjes en dat soort dingen.

Ik moet zeggen, ik eet elke avond prima. Het is genoeg en ook erg lekker.

**SoMeOne 24-02-2006 16:33

Als je er meer ingredienten gebruikt en verse spullen dan ben je al snel heel veel kwijt. Het is jammer dat kruiden zo duur zijn (2 euro), die koop ik dan ook bijna nooit. Maar een salade met ijsbergsla, tomaat en komkommer is ook al 2 euro p.p.
Mijn wraps bestaan altijd uit wraps zelf dus, gehakt, mais, bruine bonen, jalopeno (?) pepers, paprika, wrapsaus, sla en geraspte kaas (helaas ook vrij kostbaar).

Koek en chips zijn inderdaad niet gezond maar dat eet je toch soms. Het is ook fijn als je gasten wat kan aanbieden, evenals een biertje of een glas fris.

Ik moet zeggen dat ik nu meer uitgeef aan eten dan eerst, omdat ik mindere simpele gerechten klaarmaak.

Leonoor 24-02-2006 16:46

Met kruiden doe je toch vrij lang...? Ik bedoel, je gebruikt echt niet voor 2 euro aan kruiden voor één persoon in een gemiddeld gerecht. Bij winkels als de Xenos en de Aldi ed zijn dergelijke dingen sowieso vaak ook wel voor wat minder te krijgen.

Voor twee euro kun je een hele flinke salade maken, volgens mij? (Als je hem kant-en-klaar koopt ben je natuurlijk duurder uit, maar je hoeft het niet kant-en-klaar te kopen, toch?)

Kaas kun je zelf raspen. Als je een groot stuk koopt en dat en op brood gebruikt en in gerechten scheelt het best wat geld. :)

Het ging er om dat het bedrag te laag was als je gezond wilde eten en vervolgens wordt er met chips en koek gekomen, dat klopt niet. ;)

(Ik ben ook (heel wat) meer kwijt dan 100 euro per maand, hoor. ;) Omdat ik ivm voedselintolerantie vaak alternatieven moet zoeken, kant-en-klaar salade en geraspte kaas soms wel makkelijk vindt, enz.)

Daantje_0705 24-02-2006 19:21

Ik ga volgende week verhuizen naar mijn nieuwe kamer en dan schat ik dat dit mijn kostenplaatje wordt:

Uitgaven
Huur: 260 euro (inclusief gas, licht, water)
Internet: 15 euro
Boodschappen (eten, toiletartikelen, wasmiddel, etc): 100 euro
Collegegeld: 125 euro
Studiekosten: 50 euro
Ziektekostenverzekering: 95 euro
Overig: 50 euro

Inkomsten:
Studiefinanciering: 250 euro
Alimentatie: 225 euro
Lening: 150 euro
Zorgtoeslag: 34 euro

Volgens mij vergeet ik nou wel wat maar dit zijn de hoofdlijnen.

Stefanie 24-02-2006 21:15

Citaat:

Marcade schreef op 24-02-2006 @ 10:19 :
Stiekem vind ik 't best knap als mensen voor 100 euro per maand rondkomen met eten. :o Ik zit denk ik meer boven de 300 euro per maand .. :bloos:
Wat haal jij dan allemaal voor lekkers:P

Die gerechten van Knorr zoals Beef Chimichuri zijn zo lekker, maar zo duur :bloos: Met peultjes en biefstukreepjes.

Jolt 24-02-2006 22:46

250 huur incl
120 verzekering

en nog meer, maar eten en zo doe ik lekker op het werk :)

Roos 25-02-2006 15:48

Citaat:

Daantje_0705 schreef op 24-02-2006 @ 20:21 :
Ik ga volgende week verhuizen naar mijn nieuwe kamer en dan schat ik dat dit mijn kostenplaatje wordt:

Uitgaven
Huur: 260 euro (inclusief gas, licht, water)
Internet: 15 euro
Boodschappen (eten, toiletartikelen, wasmiddel, etc): 100 euro
Collegegeld: 125 euro
Studiekosten: 50 euro
Ziektekostenverzekering: 95 euro
Overig: 50 euro

Inkomsten:
Studiefinanciering: 250 euro
Alimentatie: 225 euro
Lening: 150 euro
Zorgtoeslag: 34 euro

Volgens mij vergeet ik nou wel wat maar dit zijn de hoofdlijnen.

Heb je geen bijbaantje?

MB 25-02-2006 16:59

Citaat:

Gimme more beer schreef op 24-02-2006 @ 12:49 :
Dat gaat dus niét over gezond eten :)


Een lijstje van dingen die we regelmatig eten:
- Pasta (op verschillende manieren), nooit meer dan 1,50 euro pp.
- Chicken Tonight met rijst en salade, nooit meer dan 2,00 euro pp.
- Rijstschotels met bijvoorbeeld kip, nooit meer dan 1,50 pp, maar ook vaak slechts 1 euro pp.
- Gehaktwraps op allerlei manieren (chili, groenten, etc.), tussen de 1,30 en de 2,00 euro.
- Shoarma, meestal alleen als het ergens in de aanbieding is, dan ongeveer 1,50 pp.
- Aardappelschotels, met gekookte of geroerbakte groenten, vlees en (gebakken) aardappeltjes, in één pan, ongeveer 1,00 - 1,50 pp.
- Broodjes hamburgers (als we écht geen zin hebben om moeilijk te doen), bestaande uit diepvrieshamburgers, broodjes, sla en saus, kost meestal niet meer dan een euro pp.

Ik kan misschien nog wel meer noemen, maar dit is het belangrijkste. Je moet gewoon weten waar je het beste goedkope spullen kunt halen. Voorraad slaan we altijd in bij de Aldi, 1 kilo pasta kost bij de Appie een paar dubbeltjes, gehakt en kip is goedkoop vlees. Als je het dus regelmatig goedkoop doet, kun je ééns in de zoveel tijd wel eens wat minder op de prijs letten, met bijvoorbeeld biefstukjes en dat soort dingen.

Ik moet zeggen, ik eet elke avond prima. Het is genoeg en ook erg lekker.

Ik ben dus gewoon te gul, ik kook heel veel voor meerdere mensen, maar omdat er in principe geen kookgelegenheid is (ik heb van die electrische pitjes op mijn kamer) krijg ik bijna nooit wat van een ander en ik vind het ook altijd zo stom om dan om een euro te gaan vragen. Toch moet ikd aar maar eens mee beginnen, want al die eurootjes bij elkaar zijn er best veel :)

Daantje_0705 25-02-2006 20:59

Citaat:

Roos schreef op 25-02-2006 @ 16:48 :
Heb je geen bijbaantje?
(Nog) niet omdat ik niet wist wat handig was: iets in de buurt van mijn moeder zoeken voor in het weekend of iets in de buurt van mijn kamer voor doordeweek maar als ik er eenmaal echt woon ga ik wel op zoek.

Stefanie 25-02-2006 21:30

Citaat:

Jolt schreef op 24-02-2006 @ 23:46 :
250 huur incl
120 verzekering

en nog meer, maar eten en zo doe ik lekker op het werk :)

Altijd op je werk eten :eek:

Marcade 25-02-2006 21:34

Citaat:

Stefanie schreef op 24-02-2006 @ 22:15 :
Wat haal jij dan allemaal voor lekkers:P

Die gerechten van Knorr zoals Beef Chimichuri zijn zo lekker, maar zo duur :bloos: Met peultjes en biefstukreepjes.

Nou ja vanmiddag bv .. wat potjes groente, aardappelen, vlees en vis gehaald .. brood .. bolletjes .. 4 flessen cola (4e was gratis :o ) .. broodbeleg .. olijf olie .. haarzeep .. tandpasta .. nog wat andere dingetjes .. en dan was ik al ongeveer 40 euro kwijt .. en daar red ik 't denk ik totmet a.s donderdag mee :| En c1000 is niet een van de duurste winkels dacht ik. :o

Leonoor 26-02-2006 08:15

Citaat:

Marcade schreef op 25-02-2006 @ 22:34 :
haarzeep
Heet dat geen shampoo? :o

Volgens mij is C1000 juist niet bepaald de goedkoopste winkel...? (Het verschilt vaak erg per product, maar bv. Bas van der Heijden scheelt over het algemeen best aardig wat met andere winkels, ook met C1000.)

Marcade 26-02-2006 09:40

Citaat:

Leonoor schreef op 26-02-2006 @ 09:15 :
Heet dat geen shampoo? :o
Juh dat zei Sandra achteraf ook al maar ik kwam er niet op tijdens 't schrijven. :bloos:

Sarah 26-02-2006 09:45

Citaat:

Marcade schreef op 25-02-2006 @ 22:34 :
Nou ja vanmiddag bv .. wat potjes groente, aardappelen, vlees en vis gehaald .. brood .. bolletjes .. 4 flessen cola (4e was gratis :o ) .. broodbeleg .. olijf olie .. haarzeep .. tandpasta .. nog wat andere dingetjes .. en dan was ik al ongeveer 40 euro kwijt .. en daar red ik 't denk ik totmet a.s donderdag mee :| En c1000 is niet een van de duurste winkels dacht ik. :o
Dan kan het haast niet anders of je hebt voor minimaal 20 euro aan 'nog wat andere dingetjes' gehaald :confused:
Ik zou echt niet weten hoe iemand gemiddeld 10-13 euro per dag aan boodschappen zou kunnen uitgeven :eek: behalve dan als je alleen maar vlees eet ofzo, of voor minimaal 2 personen koopt.
Ik ga altijd naar de albert heijn en dat is wel een van de duurste winkels en dan koop ik ook nog eens heel veel biologisch en een hoop 'overbodige' dingen, en dan kom ik op ongeveer 120/maand... dan eet ik zo'n 6-8 keer bij m'n ouders denk ik

Nomen Est Omen 26-02-2006 15:16

Huur: 240
Ziektekosten: 90
Collegeld: 150
Eten: 120 (brood van 1 euro vind ik niet te eten enz.)
Boeken: 50

=650 en dan komt uitgaan, kleding, spulletjes voor in huis, vakantie, sparen enzovoorts er nog bij.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 23:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.