![]() |
Nachtadem
Nachtadem
Slaapmuziek, lawaai noem jij het. Van verstopte neuzen en stiekem van je dromen. De zoveelste keer van wakker worden, slapen gaan, omdraaiend licht aanrakend tot het begint te branden. En vannacht zal ik mijn hoofd te rusten leggen op de plek waar jij, vanochtend nog de lucht je longen uit liet lopen. |
Ik vind het wel mooi, het kent een bepaald soort kalmte waar ik momenteel wel voor in ben. Van de laatste regel zou ik maken: de lucht je longen uit liet lopen. Ik weet niet waarom. Iets met metrum en nog meer kalmte.
|
Dankjewel! Heb het even veranderd. Je hebt gelijk, dit loopt beter. En het is eigenlijk ook wel kalm bedoeld, ben blij dat het ook zo overkomt :).
|
Ik vind dit mooi, maar ik weet niet waarom. De laatste zin vind ik het mooist maar ik weet niet wat het eerst was nadat CSN een suggestie deed om het te veranderen. Ik vind dit echt mooi. :) Dit soort dingen spreken mij aan.
|
De laatste zin was eerst "de lucht uit je longen liet lopen." Merci in elk geval :).
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 19:27. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.