Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Verhalen & Gedichten (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Dooi (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1374137)

Anoniem 11-03-2006 14:07

Dooi
 
verwijderd i.v.m. publicatie

Anoniem 11-03-2006 14:09

ik had eerst een gedicht gemaakt, en die weer omgegooid. Nu is dit het. Ik vind het alleen wel jammer dat ie er op papier zoveel beter uitzag, qua lay-out bedoel ik. Door het typen zijn de zinnen veel minder mooi ofzo, en daar erger ik me aan. Maargoed. Ik zit nog te twijfelen of ik 'van ellende en afschuw doordrenkt' wel of niet tussen komma's moet plaatsen.

Fayelinde. 11-03-2006 14:16

Het is niet mijn stijl en toch vind ik het erg mooi. Ik weet niet goed wat er op aan te merken, het doet me ook een beetje denken aan Spinvis maar dan met hier en daar een komma en een einde van een regel.

Knap.

Anoniem 12-03-2006 16:46

oke, vergeleken worden met Spinvis zie ik als een compliment, want ik hou ook van zijn werk. Maar ik zou nog meer reacties op prijs stellen, want ik kom nu net uit een periode van weinig werk, en tips en kritiek zouden mij erg kunnen helpen. Ik wil weer aan de gang :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.