![]() |
Queen of U2
welke van de 2 is beter?
Ik vind ze niet vergelijkbaar maar heb een discussie met iemand op msn. barst los en beargumenteer. |
Ik heb helemaal geen gelijk!
|
U2 zuigt in ieder geval.
Dus blijft Queen over |
De zanger van Queen schijnt een dode homo te zijn.
|
De zanger van U2 is een homo die in de toekomst doodgaat
|
Ik vind ze allebei kut. :(
|
dus omdat jij een discussie hebt met iemand op msn moet ik gaan kiezen tussen queen en u2 :)
|
je vind ze totaal niet vergelijkbaar , maar tegen beter weten in discussieer je er over op msn. hoe doe je dat dan ?
|
Citaat:
|
Queen is overgewaardeerde kankerzooi die nooit zo groot zou zijn geweest als freddy niet dood was gegaan.
U2 heeft newsyears day en bloody sunday geschreven. Het meeste is alsnog troep. U2 dus. |
Queen zou nooit zo groot geweest zijn als Freddy niet doodgegaan was? De takketering, die plank is zo groot als het totale landoppervlak van het Afrikaanse continent maar nog sla je hem mis.
Ooit wel eens livebeelden gezien van (bijvoorbeeld) de A Kind of Magic tour? Al die mensen zijn zeker gephotoshopt. U2 is door de jaren heen alleen maar bergafwaarts gegaan, sinds het begin van de jaren 90 brengen ze alleen maar fucking rotzooi uit. En dat is jammer want de albums uit de jaren 80 zijn wel goed. Queen daarentegen heeft wat mij betreft maar een misser (de soundtrack van Flash Gordon) uitgebracht. Dan kan je nog aankomen met argument als 'U2 heeft Sunday Bloody Sunday geschreven' maar hoe goed dat nr ook is, als je het naast een compositie als Innuendo legt dan wordt dat nr van U2 zo bleek als een albino neger. Puur technisch gezien dan, want over smaak schijn je niet te kunnen twisten (als je dat vindt dan ben je gewoon een fucking flikker). Queen > U2. |
Citaat:
|
ik hou meer van U2
|
Verder wil ik eerder genoemde prutser er even op wijzen dat als het waar zou zijn dat Queen alleen gewaardeerd wordt omdat Freddy het pijpen aan Maarten overgelaten heeft het nog altijd 'overgewaardeerde AIDSzooi' zou moeten zijn.
|
en tina turner of black sabbath.. wie is beter?
|
pointless
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:52. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.