Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Droge hoest? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1376837)

Evatjuhhhh 15-03-2006 21:16

Droge hoest?
 
Ik heb sinds zaterdag last van mijn keel. Ik moet heel vaak hoesten en soms zit er van dat gele slijm bij. Zo af en toe (3 of 4x per dag) heb ik echt een hoest bui dat ik continu moet hoesten en dat het niet ophoudt (30 s. - een minuut achter elkaar?).

's Ochtends heb ik amper stem en de hele dag praat ik enorm raar, als ik veel moet praten dan krijg ik pijn in mijn keel. Ook adem ik continu met mijn mond open omdat mijn neus vol zit.

Weet iemand wát dit is, en hoe ik het kan verhelpen, want het is niet mijn ideale hobby.

Ik heb al gezocht met de zoek functie maar ik kon het niet vinden.

vosje16 16-03-2006 08:17

Droge hoest / keelontsteking? Als het niet beter gaat, kun je ff bij de dokter langsgaan zodat hij je iets kan voorschrijven. Wat goed werkt tegen hoest is Tusso Rhinaciol.

TinkaTonka 23-03-2006 10:22

klinkt als een virusje..ik zou zeggen: gaat lekker in bed liggen. en voor die neus: stomen met rhino kapsules helpt wel, maar de beste remedie is en blijft:RUST en tijd


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 02:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.