![]() |
Talen bij de WO opleiding bestuurskunde en WO economie
Hallo mensen,
Lang gezocht op internet maar ik kan nergens de exacte vakken vinden die bij de WO opleiding Economie en de WO opleiding bestuurskunde horen. Via deze weg hoop ik dan ook dat iemand me naar een site kan verwijzen waar het wel staat of dat iemand uit eigen ervaring kan vertellen welke vakken je krijgt bij deze opleiding en dan met name de TALEN! Je snapt hem al ;) talen zijn niet echt mijn favoriete onderdeel. Engels zie ik nog wel het nut van in maar andere talen liggen me niet zo erg. Maar in ieder geval alvast hartstikke bedankt (y) :cool: groeten :D |
Kijk bijvoorbeeld hier eens: http://studiegids.uva.nl/web/sgs/nl/p/227_71454.html
|
Bij WO Economie krijg je zover ik weet alleen engels. Doe je bijvoorbeeld IE&B dan kun een taal als Spaans verwachten.
|
Bedankt voor de reacties!
En mensen die bestuurskunde studeren: welke talen krijg je daar?? |
Taalvakken heb ik niet en ik studeer wel economie. Wel is het zo dat er boeken in het Engels zijn maar Engels zelf is echt geen vak meer.
|
Haha ja, dat bedoelde ik.
|
Als je een bepaalde universiteit noemt, is het makkelijker voor ons om je een link te geven naar de vakken. Maar als je zelf op zoek gaat, doe dan bijvoorbeeld niet alsof je een studiekiezer bent, maar alsvast student. Via de studiegids, rooster of vakkenpakket met studie moet je toch een heel eind kunnen komen.
En ik geloof dat er in Groningen nog wel een studie in die richting was waar engels ook nog een 'vak' was, maar bij veel andere studies hoef je je niet druk te maken, het is volgens mij meer het gebruik van e taal (lezen bijv) dan dat je het krijgt zoals het schoolvak 'engels' bijvorbeeld. en de meer interantionaal georienteerde opleidingen hebben soms nog een taal in het pakket erbij zitten ja. Toch maar de vakken op gaan zoeken dan weet je het. Veel plezier volgend jaar! |
In Groningen krijg je bij International Economics & Business inderdaad Engels als vak. Deze lessen zijn ook verplicht.
|
Die bedoelde ik idd. Bedankt.
|
Mijn dank is groot :)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 06:39. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.