![]() |
monochroom
Monochroom meisje
Haar dagen die zij slijt met rubber en roze gelakt, en het lijf dat zich hult in karmijn gedrukt, al die anderen, wensen weerspiegeld in driestuiverblondheid de dauw en de regen als altijd te laat in haast stroomt het verf en de plastic passie in plassen gegleden -- ter uitleg: het gaat over n prostituee. |
Apart gedicht, ik vind hem wel leuk. Je 1e strofe loopt goed, in tegenstelling tot de 1e regel van de 2e strofe, die vind ik niet erg geslaagd. Al die anderen... het haakt een beetje.
Driestuiverblondheid is een leuk woord, bestaat het ook 'echt'? En je laatste zin vind ik goed gevonden. Het is wel een beetje gestruikel met je tong over die woorden. :) |
Voor mij is het te volgen. Maar ik verwacht voor 70% van de nederlandse samenleving niet. Je hebt het je te moeilijk gemaakt. Toch vind ik het heel mooi. Laatste strofe gebruik je zowel tegenwoordige tijd als voltooid verleden tijd. Verwarrend.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 22:11. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.