Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   [orange spv c550]Probleem met het geheugen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1384430)

Mea Culpa 28-03-2006 18:50

[orange spv c550]Probleem met het geheugen
 
Goed, waarschijnlijk zie ik weer eens een heel voor de hand liggende oplossing over het hoofd, maar ik kom er echt niet uit.
Wanneer ik een aantal mp3's/foto's op mijn telefoon heb gezet krijg ik de melding dat mijn geheugen vol is, terwijl dit in werkelijkheid alleen het flash geheugen betreft.

Ik mag toch aannemen dat er een manier moet zijn deze bestanden op een andere manier op te slaan oid?

Mea Culpa 28-03-2006 22:02

Ik heb het al, half. :o

G-Lo 06-04-2006 12:31

Het interne geheugen en je flashkaart zijn twee verschillende dingen. De telefoon slaat smsjes e.d. standaard op op je interne geheugen ('storage'). En als je die vol gezet hebt met mp3's zal je telefoon idd aangeven dat je geen ruimte meer hebt.
Mp3's e.d. moet je gewoon op je flashkaart plempen. ('storage card') en niet op je 'storage'.

Even ter verduidelijking: als je met activesync gaat browsen is het mapje 'storage card' dus je flashkaart, en het mapje 'storage' het interne geheugen :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:51.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.