Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Ervaringen superdeal spits -orange+motorola razr v3- (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1386289)

Eleanor Rigby 31-03-2006 22:14

Ervaringen superdeal spits -orange+motorola razr v3-
 
In de spits zag ik de bekende advertentie weer eens staan, dat je voor 11,50 p/m 22,50 abbonnement krijgt, en een motorola Razr v3, met een orange abbo. Iemand hier ervaring mee, wat zijn de addertjes onder het gras, etc? Het klinkt me allemaal iets té rooskleurig in de oren namelijk.
linkje

Dittrich 31-03-2006 23:02

De kosten. Kijk ze maar eens na op de orange website, bij Orange Free €22,50 betaal je nog steeds véél voor een smsje als je geen bundel koopt en gesprekstarieven zijn ook niet echt super.
Bovendien komt dat waarschuwingssmsje van Orange vrijwel altijd minstens 1 dag te laat.
Ander nadeel, maar dat vind ik persoonlijk een nadeel, is dat je 2 jaar eraan vastzit. Ik heb bewust gekozen voor een abo van 1 jaar omdat je dan ieder jaar een nieuw abo kunt kiezen én een nieuwe gsm :)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 10:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.