![]() |
In de dood
In de dood
Je bent de afgrond waar ik in vuur een schotwand voor mijn twijfel voor vragen waarop de antwoorden slechts echo’s kunnen zijn Je bent de bres waar ik op sta en de muur waarin zij is geslagen de strijdbanier en de handen waardoor ze wordt gedragen Je bent de oorlog waar ik voor sterf aan beide zijden onder vlag en god ten strijde trek, mijn bloed, mijn vlees de sluwe lamp en de tere mot Ik ben veelvuldigheid vereeuwigd en chaos verbleekt naast mijn willekeur |
Orgineel,..
Jammer dat het over zoiets droevigs gaat,.. meestal zegt dat dat de schijver ook in een droevige bui is,.. Ik snapte alleesn sommige zinnen niet,.. :s |
Wow, je derde strofe is echt (y). De rest vind ik minder maar die derde strofe vind ik goed! Je einde heeft ook wel wat, ja dat vind ik ook goed. Misschien zou je iets kunnen doen aan het begin, dat zou het veel mooier maken denk ik :).
|
Ik begrijp niet zo goed waarom je in de tweede en derde strofe wel rijmt terwijl je dat in de eerste strofe niet doet. Bij de tweede strofe klinkt het best natuurlijk, alsof het 'toeval' is, maar mot vind ik echt minder. Je verwoordingen zijn wel erg mooi en ook origineel. Wat de inhoud betreft: daar kan ik niet veel mee. In de laatste twee regels ga je over op wat je zelf bent, maar ik kan me hier niet echt iets bij voorstellen, ook niet in verband met het voorgaande. Voor mij blijft het toch iets te vaag.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:06. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.