Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Games (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Morrowind GOTY xbox? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1397343)

Otnemem 19-04-2006 17:43

Morrowind GOTY xbox?
 
Aangezien jullie allemaal EERLIJKE gamers zijn :p heb ik een vraagje...

Ik heb een xbox. Eigenlijk zelden ooit gespeeld. Alleen maar voor shenmue 2 en Jet set radio future denk ik, top spin en een beetje HALO.

Nu, dit vind ik een beetje zonde. En voordat ik hem aan iemand anders geef wil ik nog wel van een ander spel genieten.

Iedereen (inclusief scholieren) is fuckin' lyrisch over Oblivion op de xbox 360, maar aangezien ik die niet heb, kan ik die niet kopen.

Dan dacht ik maar, waarom koop ik niet de voorganger? Ik weet er eigenlijk bitter weinig over, en ik zal zo nog wel even wat reviews lezen voor informatie, maar ik zou het wel cool vinden als jullie even wat inbrengen. :o (y)

Een paar punten: Super graphics zijn niet belangrijk voor mij, ik wil graag een grote, open spelwereld en ik wil m'n eigen character helemaal zelf kunnen maken en upgraden.

Is Morrowind nog steeds leuk? :)

Captain N 19-04-2006 17:45

Ja.

Koning 19-04-2006 17:46

Morrowind is wel leuk als je het nog niet hebt gedaan, maar ik raad de pc versie aan. Minder laden.

Ik zou je xbox gewoon om laten bouwen..

Otnemem 19-04-2006 17:46

(y)

Hoeveel kost ie ongeveer nu?

20?

Koning 19-04-2006 17:49

De leukste xbox vind ik Burnout Legends,

Ik hebe en graftakke hekel aan race spellen maar dit spel is zo gaaf, speelt perfect, lekker lomp dom raggen..

Maarja laat hem ombouwen, kun je zo testen wat leuk is enzo. Heb je eteen een divx speler er bij..

Otnemem 19-04-2006 17:52

Waar the fuck heb je het over? :D

Ik wil gewoon weten of Morrowind the shit is :p

En ja, burnout is cool, burnout 3. Burnout revenge is een sellout (n)

EDIT: Is de xbox versie nog makkelijk te krijgen?

LUH-3417 19-04-2006 18:03

Ja, Morrowind is nog steeds leuk, maar ik gok dat hij op de xbox pijn doet. Het voordeel van de PC is dat je mods kan installen. Niet alleen om dingen toe te voegen aan het spel, maar ook om AI, graphics en geluid te verbeteren. Bovendien kost hij maar vijf euro en is hij op de xbox waarschijnlijk duurder.

LUH-3417

Otnemem 19-04-2006 18:04

Ik speel niet graag spellen op de PC. Ik ben een console gamer. :bloos:

Word ik nu GEBAND? :bloos: :o

Bossen 19-04-2006 18:45

Citaat:

Otnemem schreef op 19-04-2006 @ 18:52 :
Waar the fuck heb je het over? :D

Ik wil gewoon weten of Morrowind the shit is :p

En ja, burnout is cool, burnout 3. Burnout revenge is een sellout (n)

EDIT: Is de xbox versie nog makkelijk te krijgen?

Oh hell no, Burnout Revenge is juist de shit!

LUH-3417 19-04-2006 22:25

Citaat:

Otnemem schreef op 19-04-2006 @ 19:04 :
Ik speel niet graag spellen op de PC. Ik ben een console gamer. :bloos:

Word ik nu GEBAND? :bloos: :o

Neehoor, je zal alleen nooit behoorlijk van een FPS kunnen genieten. :)

Ik weet niet veel van de xbox en de spellen erop, maar ik denk dat als je Morrowind op een console koopt, je jezelf een hak zet. Je speelt wel hetzelfde spel, maar ontzegd jezelf een hoop extra mogelijkheden. Ik zou dan voor een ander spel op de xbox gaan en Morrowind toch op de PC kopen, mocht je het echt willen spelen.

LUH-3417

Otnemem 19-04-2006 22:39

Citaat:

Neehoor, je zal alleen nooit behoorlijk van een FPS kunnen genieten.
Oh ja wel hoor, Goldeneye 64 nog steeds hoor. :o :) En in mindere mate, Timesplitters 2.

Meadow 19-04-2006 22:42

Morrowind is echt een soort must voor iedereen die van RPGs houdt. Dit durf ik te zeggen door alleen dit spel in dit genre te spelen, en te kijken naar anderen die andere RPGs speelden.

MW RULES!

Ik ben nog nooit zo verslaafd geweest aan een spel, nog ben ik er zo veel tijd aan kwijt geweest.

Otnemem 19-04-2006 23:14

Ik koop hem binnekort wel als ik het niet vergeet. :p

Thanks for the input. (y)

Thijsjuh-ijsjuh 19-04-2006 23:30

Citaat:

Otnemem schreef op 19-04-2006 @ 23:39 :
Oh ja wel hoor, Goldeneye 64 nog steeds hoor. :o :)
je haalt me de woorden uit de mond:D
Denk niet dat er ooit nog iets langs komt dat dat zal evenaren.. *snif, oh nostalgie*

KATZ 20-04-2006 15:28

Morrowind is tot op heden (heb Oblivion nog niet gespeeld, echter wel in bezit) mijn favoriete game.

Ik heb een paar jaar geleden een hele zomer verkloot door dag en nacht Morrowind te spelen. De xbox versie btw....

Allochthony 20-04-2006 18:07

Citaat:

LUH-3417 schreef op 19-04-2006 @ 23:25 :
Neehoor, je zal alleen nooit behoorlijk van een FPS kunnen genieten. :)

Ik weet niet veel van de xbox en de spellen erop, maar ik denk dat als je Morrowind op een console koopt, je jezelf een hak zet. Je speelt wel hetzelfde spel, maar ontzegd jezelf een hoop extra mogelijkheden. Ik zou dan voor een ander spel op de xbox gaan en Morrowind toch op de PC kopen, mocht je het echt willen spelen.

LUH-3417

Onzin, ik heb Morrowind GOTY op de X-Box & op de PC, ik speelde hem het vaakst op de X-Box omdat ik dat veel fijner spelen vond, en ik wist dat er veel modules en shit waren op de PC, en daar heb ik ook veel mee rondgeklooit, maar het was niet zo bijzonder om de X-box versie links te laten liggen.

En FPS zijn prima speelbaar op een console, in het begin vond ik het helemaal niet fijn, maar met wat oefening kun je perfect spelen, niet zo makkelijk als keyboard > muis, maar het komt aardig in de buurt.

Robo 20-04-2006 20:10

Weet niet of dit onder illegale reclame valt, maarre:

http://www.freerecordshop.nl/pages/p...755883&navid=4

Daar is ie 6 eu.


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 03:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.