![]() |
Metropolis Festival 2006
Citaat:
volgens festivalinfo. gossip en silence is sexy lijken me wel interessant. wie van jullie gaat ook ? deel je ervaringen |
Ik heb gezworen niet meer te gaan omdat ik een kkhekel heb aan die drukte en het continue verstoppen voor enge forummers. Maar Why? wil ik nog wel een keer live zien eigenlijk.
|
Wat een hartverscheurend dilemma.
|
Stond Silence is Sexy er vorig jaar ook?
De naam klinkt bekend iig :? Ik ga waarschijnlijk wel (Y) |
Citaat:
|
ik ben denk ik wel aanwezig
|
Citaat:
|
Citaat:
|
ik ga.
|
Citaat:
|
ik ga dit jaar weer lijkt me.
|
vorige keer hadden ze een sterke line-up, met dingen die ik graag wilde zien, dat is nu nog niet het geval. Daarbij was ik vorig jaar onaangenaam verrast door de enorme zeeman-uitverkoop sfeer die daar hing, met armzalige standjes.
even wachten tot de rest van de line-up bekend is |
Achja het trekt altijd dagjesmensen aan he en in Rotterdam zijn dat meestal paupers.
|
Dat weet iedereen.
|
Van die mensen met kinderwagens zijn heel erg irritant, maar hee, het is gratis en ligt vrijwel om de hoek, dus ik ben er weer bij.
|
Citaat:
Help me herinneren dat ik de volgende keer dat ik je zie even gezellig een praatje maak. ;). |
el camino en why? zijn gaaf.
silence is sexy duidelijk NIET. |
ik ga wel weer van de kaart in het gras liggen zoals ieder jaar (y)
|
of voor mijn neus gaan dansen op mando diao. :)
|
die heb ik maar een paar minuten gezien volgens mij, en wat was dat kut..
|
the gossip en the wrens zou ik nog wel willen zien, maar die komen ook nog wel in vera, dus rotterdam, toedeledokie!
el camino helaas gemist in de kelderbar, mensen waren daar nog wel over te spreken geloof ik. |
Citaat:
Overigens hoop ik dat het dit jaar weer op de oude vertrouwde locatie in t park is. Vond t vorig jaar maar butt. |
ik kan helaas dit jaar niet.
|
ik ga wel dnek ik,vond het vorig jaar goed toeven
|
Citaat:
|
ai ai ai wat stond daar? :eek:
|
een d.
|
Citaat:
|
Citaat:
|
silence is sexy was er vorig jaar ook geloof ik. kreeg er iig een flyer van. en verder tsjah, als de vakantie mislukt ga ik erheen en anders niet.
verder vind ik het een druk stinkfestival met rukbands. |
Bevestigde artiesten:
Accelerators Amigos Electricos Answer, The Believeisadoubt El Camino El Piño & The Volunteers Gossip Hampelemanne Hands, The Herb-a-Lize It Soundsystem Hospital Bombers Liszt, The Lucky Fonz III MarqMarquis & 4WARD Mindscan Moss Nieuwe vrolijkheid, de Pax, The Revs, the Rudd, Xavier Sanne En Ik Services Shout Out Louds Silence is Sexy Skank Around Soundsystem Spank Rock Spinto Band, The Supersonic (Duitsland) White Suicide Rhythm & Blues Collective Why? Winnieman Wrens, The volgens festivalinfo.nl tot nu toe nog niets in de line-up waar ik echt warm van wordt in tegenstelling tot voorgaande jaren |
the spinto band is vet, iig wat ik er van gehoord heb!
|
el pino and the volunteers (y)
|
ik ben 'r ook wel weer... vastgeroeste kuttraditie.. metropolis.
|
The Revs. yesss. (y)
En Hospital Bombers heb ik gezien in't voorprogramma van Art Brut, en ze waren wel ok, doch lichtelijk homosexueel. |
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
ik loop niet zo heel warm voor de line-up maar dat maakt niet uit want ik kan toch niet :) |
achja die line-up, het is gratis en hoogstwaarschijnlijk lekker weer dus (y) .
|
ik vind het wel tof dat el pino komt, ik heb ze al 2 keer moeten missen en nu kan ik ze eindelijk live zien.
|
Citaat:
|
Citaat:
Maar ze stonden op de luisterpaal, en ineens wilden ze ook vriendjes met me zijn op Myspace. Het zijn een stel ieren die nu in Amsterdam wonen en ik dig ze wel. Wou ze pas nog in Rotown zien, maar toen moest ik werken (n). |
Ik ga wel, makkers moeten spelen. En Hospital Bombers ben ik wel benieuwd naar.
|
Citaat:
|
Oh grutjes, hebben jullie er ook al zo'n zin in? :)
|
als je gaat moet je in elk geval el camino en why? niet missen.
|
ok
|
Ik ga ook (y).
|
ik moet helaas toch werken. (n)
|
ik vind het stom dat Spank Rock niet komt, daar ging ik voor. :mad:
Oh en ik vind About leuk, ookal komt 'ie ipv Scissor Sisters. en ik ga hopelijk met About babbelen pleeease. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 00:56. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.