![]() |
Mexico legaliseert cocaïne en heroïne
Na de Tweede Kamer heeft ook de Senaat in Mexico het wetsvoorstel goedgekeurd dat bezit van kleine hoeveelheden van de harddrugs cocaïne en heroïne legaliseert.
'Grote jongens' President Fox zal de wet ondertekenen. Mexico verwacht dat de politie zich nu meer kan richten op 'de grote jongens', zoals de drugshandelaren. De verkoop van de harddrugs blijft, net als voorheen, wel verboden. Ook wordt streng opgetreden tegen verkoop van drugs bij scholen. Hoeveelheden Volgens de wet hoeft de politie zich niet meer bezig te houden met mensen die minder dan 25 milligram heroïne, 5 gram marihuana of 0,5 gram cocaïne bij zich hebben. Van de in Mexico populaire drug peyote mag een Mexicaan 1 kilo bezitten. Dat is genoeg om weken van te trippen. Ook de synthetische drugs LSD, MDA en XTC zijn niet meer verboden. VS ongerust De VS is ontstemd over de wet. Elk jaar gaan miljoenen Amerikaanse jongeren naar de Mexicaanse stranden om vakantie te vieren. De angst bestaat dat de legalisatie voor problemen gaat leiden. Legalise it Mexico is niet het eerste land dat drugs legaliseert. In Colombia werd in 1994 een soortgelijke wet aangenomen. In Nederland is bezit van softdrugs geen probleem meer, maar worden harddrugs wel hard aangepakt. :confused: |
Mexico legaliseert LSD, MDA, XTC en meer!
Orginele titel:Mexico legaliseert cocaïne en heroïne
Hoeveelheden Volgens de wet hoeft de politie zich niet meer bezig te houden met mensen die minder dan 25 milligram heroïne, 5 gram marihuana of 0,5 gram cocaïne bij zich hebben. Van de in Mexico populaire drug peyote mag een Mexicaan 1 kilo bezitten. Dat is genoeg om weken van te trippen. Ook de synthetische drugs LSD, MDA en XTC zijn niet meer verboden. VS ongerust De VS is ontstemd over de wet. Elk jaar gaan miljoenen Amerikaanse jongeren naar de Mexicaanse stranden om vakantie te vieren. De angst bestaat dat de legalisatie voor problemen gaat leiden. Legalise it Mexico is niet het eerste land dat drugs legaliseert. In Colombia werd in 1994 een soortgelijke wet aangenomen. In Nederland is bezit van softdrugs geen probleem meer, maar worden harddrugs wel hard aangepakt. Bronnen: Fok RTL nieuws |
aw
1 min eerder :P |
|
ja
ik zag t :P |
Ach, legalisering van het bezitten van kleine hoeveelheden harddrugs zal echt niet zo drempelverlagend werken als Amerika vreest. De verkoop blijft gewoon verboden, dus het is niet zo dat er overal gezellige heroinekraampjes in het straatbeeld komen. Dus. Leuk voor ze.
|
kan em alleen niet meer verwijderen
Dus FB? plz delete :) |
"de in Mexico populaire drug peyote mag een Mexicaan 1 kilo bezitten"
Wat is peyote voor iets? |
Cactussoort waar mescaline in zit. Net als in San Pedro dus. http://www.erowid.org/plants/peyote/peyote.shtml
|
Bezit van harddrugs is bij ons toch ook niet zo een probleem dacht ik, tot een paar gram doet daar niemand moeilijk over, behalve eventuele ouders ;)
|
Volgens mij is legaliseren toch echt iets anders dan besluiten kleine hoeveelheden niet meer te vervolgen. :)
|
'De verkoop blijft verboden' betekent in Mexico: voor een paar grammetjes gratis kijkt de politie de andere kant op.
|
Citaat:
|
Haha, een kilo peyote. :cool:
|
Jammer dat een retourtje zon kleine 3000 ballen is voor 2 personen...
|
Goede zaak. Gebruik zal niet echt dalen denk ik. Wel jammer voor de politie, die nu minder vaak gratis kan wippen bij de hoeren.
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:09. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.