![]() |
verliefd op iemand met verkering
ik ben verliefd op iemand die al verkering heeft..ik durf het tegen niemand te zeggen, dus erover praten met hemzelf of vrienden van hem of iets is voor mij geen optie eigenlijk. voor hem ben ik een gewone vriendin, maar ik voel meer voor hem en hij dus niet voor mij. ik kan hem niet uit mn hoofd zetten. onze vriendschap wil ik ook niet beeindigen. wat moet ik doen?
|
Ik heb dat ook wel eens meegemaakt. Alleen was ik zeg maar degene op wie die vriend van mij verliefd was. Op dat moment had ik ook een vriendje. Hij heeft me toen opgebeld en gevraagd of ie langs mocht komen om ergens over te praten. Ik vond het wel best en toen hij bij mij was heeft hij verteld dat hij verliefd op mij was. Ik schrok er wel van, omdat ik dat nooit had verwacht, maar ik vertelde hem wel meteen wat voor hem voelde (alleen vriendschap dus). Toen is onze vriendschap een tijdje niet meer zo hecht geweest, waarschijnlijk omdat hij het even moest verwerken allemaal. In de tussentijd heb ik het mijn vriendje ook verteld, die was er natuurlijk niet echt blij mee, maar accepteerde het wel. Daar had ik dan ook wel gewoon begrip voor.
En uiteindelijk is het allemaal goed gekomen :) Ik denk dus dat je ook wel zoiets kan doen, zodat je er wel met hem over kan praten. Ik bedoel, jullie zijn wel vrienden en praten met degene in kwestie is altijd prettiger. Je zou het gewoon kunnen proberen, vind ik :) |
Citaat:
|
niet stoken in een goede relatie, dat is 1 ding wat ik je mee wil geven. Als hij gelukkig is met zijn vriendin, zoek dan een ander.
(en het is niet aan jou om te bepalen of hij gelukkig is en of hun relatie goed is) |
Citaat:
|
Twee keuzes:
- Vriendschap alsnog beëindigen - Huilen in een hoekje |
Misschien is het het beste om het aan hem te vertellen en hem daarna een tijdje niet meer zien. ;) Hij weet dan ook waarom je hem een tijdje niet wilt zien.
|
Als je zeker weet dat het niet wederzijds is moet je het gewoon laten rusten. Zoniet weet je zeker dat je vriendschap eraan gaat. Mocht je het niet zeker weten zou ik gewoon eens met hem praten, weet je iig waar je aan toe bent.
|
Citaat:
|
Neem een beetje afstand. Niet alleen in tijd dat je elkaar ziet, maar ook in de tijd dat je aan hem denkt. Verliefd worden is één ding, verliefd blijven is een tweede, en dat doe je door telkens aan hem te blijven denken en dat soort dingen.
Ik weet niet of ik het zou vertellen. Wat heeft hij eraan om dat te weten? Als je gewoon aardig blijft doen is de kans niet zo groot dat hij er iets van merkt. Je krijgt alleen maar rare reacties als hij weet dat je verliefd bent. Blijf lekker bij hem uit de buurt. Hij is verliefd op zijn vriendin en dat moet dan gewoon zo blijven. Inderdaad, niet stoken in een goede relatie |
Citaat:
Je zet je vriendschap niet op het spel als je ergens mee zit en je hem dat wil vertellen (ook al gaat het dan over je gevoelens voor hem). Die vriend van mij en ik hebben toen wat minder contact gehad, dat leek me het beste. Dat ie even kon bekoelen en kon nadenken enzo. Uiteindelijk is het helemaal goed gekomen :) |
Proberen om te leren gaan met het gevoel en verdergaan. Stoken in een relatie is niet bepaald netjes en een vriendschap op het spel zetten hiervoor is ook niet bepaald handig.
|
Ik neem aan dat het al een gewone vriend van je was voor je verliefd op hem werd. Dan kun je het niet maken om in hun relatie te gaan stoken. Als je verliefd was geworden op een wildvreemde die al een relatie had zou ik gewoon mijn best doen om het uit te laten gaan.
|
Het was idd al een vriend. Ik was ook niet van plan te stoken in zijn relatie. Ten eerste is dat gewoon lullig en ten tweede maak je meer mensen ongelukkig en stoken is gewoon egoïstisch.
Pas geleden vroeg hij of ik nog verliefd was geworden ofzo, ik zei 'ja..op jou..' maar hij dacht dat ik een grapje maakte :s Als hij vraagt om af te spreken kan ik ook geen nee zeggen ook al zou ik dat willen om afstand te bewaren, maar ik krijg het gewoon niet uit mijn mond..ik verlang ernaar om hem te zien :confused: |
Hoe lang ben je al verliefd op 'm? Je zegt wel dat het je niet lukt om hem uit je gedachten te zetten, maar zoiets kan ook wel even duren, vooral als je nog wel met elkaar om gaat. Geduld kan dan helpen ;).
Als je toch het contact met hem wil verminderen, dan kun je dat misschien met een brief of e-mail doen, dan kun je niet op het laatste moment terugkrabbelen en bovendien voel je dan misschien wat minder gene, want ik kan me voorstellen dat je zoiets niet gemakkelijk zegt. Het kan goed zijn dat als jullie een tijd elkaar alleen zien met een groep andere mensen erbij, of alleen contact hebben via e-mail, je verliefdheid ook wel overwaait - dan kun je daarna de vriendschap weer opbouwen. |
Ik ben ongeveer 1 maand verliefd op hem denk ik. Het is ook lastig om hem weinig te zien, want hij woont zo ongeveer naast me.. maar ik vind het idd een goed plan om zo min mogelijk met hem samen af te spreken en wel met een groep erbij, dan hou ik toch nog een beetje de vriendschap
|
Met een beetje geduld komt het wel goed. of het gaat uit tussen hun (zonder jouw schuld) en je kan hem proberen uit te dagen. Of je komt vanzelf over de verliefdheid heen
:D |
Ik dacht even 'verliefd op iemand met uitkering', maar de gemene post die ik van plan was gaat dus niet door.
|
Gewoon over praten. Hij kan er dan rekening mee houden en jij kunt het makkelijker loslaten als je weet dat hij het ook weet. Nu weet je niet waar je aan toe bent, als je praat weet je dat wel.
Hoe begin je zo'n gesprek? Tja, je kunt er maar beter gelijk aan beginnen, dan ben je ook van dat zenuwachtige gevoel af dat je krijgt vlak voordat je begint. Als je niet face to face durft kun je misschien ook op MSN met hem praten. En waarom zou het de vriendschap beeindigen? Persoonlijk vind ik het een gigantisch compliment als iemand me zou komen vertellen dat ze verliefd op me is, of ik nou verkering heb of niet. |
Ik weet nou hoe het is als iemand verliefd op je is zonder dat het wederzijds is..iemand is ook verliefd op mij en ik niet op hem..
Zelf heb het moeilijk als ik met diegene afspreek, omdat ik bang ben dat hij er wat achter zoekt als ik met hem afspreek en ik het beetje 'enge situatie' vind. maar die vriend met verkering waarop ik verliefd ben weet niet dat ik verliefd op hem ben dus hij heeft dat gevoel niet als wij afspreken. maar als ik zou vertellen aan hem dat ik verliefd op hem ben zou hij dat gevoel misschien wel krijgen en daar krijg je misschien ook problemen mee.. :confused: (sorry voor het wat ingewikkelde verhaal) |
Citaat:
Een goede communicatie blijft gewoon het beste. |
Citaat:
|
Zijn verkering staat op t randje van de afgrond (zonder mijn schuld;)). zou ik nog een kansje kunnen maken??
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Inderdaad, niet meteen tot aanval overgaan. Zelfs al gaat een relatie uit, dan zal die toch echt even moeten bezinken voordat hij echt verder kan gaan. Dus gewoon afwachten en niet pushen . Ik spreek uit ervaring. Toen het net uit was met mijn vriend bekende een goede vriend van me ook dat hij verliefd op me was. Ik kon het er op dat moment helemaal niet bij hebben en had het idee dat hij iets van me wilde wat ik hem echt niet kon geven. Zeker omdat ik nog heel erg bezig was met mijn eigen verdriet en daar eigenlijk wel genoeg aan had.
EN ik heb een keer aan de andere kant gestaan, als het meisje waarmee te snel aan nieuwe relatie begonnen werd. Dat was ook geen succes, hij raakte helemaal in de war en uiteindelijk was iedereen verdrietig. Dus pas ermee op ;). Maar je zei eerst dat hij erg verliefd op haar was en nu dat de relatie op het randje van de afgrond staat? Hoe komt dat? |
Citaat:
|
Citaat:
nee ik ga ook niet pushen ofzo. ik wacht rustig af en zie het wel. ik hoop dat het alsnog wat kan worden, maar de keuze is aan hem;). het heeft ook geen zin om een relatie te beginnen als hij niks voor me voelt. |
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 16:14. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.