![]() |
Onder constructie
voor de site..eigenlijk vrij simpel,maar wilde er toch een topic voor ;)
http://www.wendysmits.com/uc.jpg |
tof :cool:
maar waarom maak je van dat blonde poppetje niet een wenomic look-a-like? |
Omdat het meer een marilyn Monroe look-a-like moest worden. Maar wilde geen wit jurkje ;)
|
Ik vind het gaaf (y).
|
vet, alleen die 'bal' waar ze op staat (lijkt) niet te kloppen in perspectief , en ik zou dat wolkje plat maken aan de onderkant, maar dat zijn kleine dingetjes, ziet er wel strak uit.
|
Een bal gras haha. Ja je hebt wel gelijk nu ik er zo naar kijk. Dom dom ik vergeet altijd een psd file op te slaan.
Dank jullie wel =)! |
het lijkt alsof de linkerborst (voor het poppetjede rechter) veel te ver omghoog zit. Volgens mij dan. Verder vind ik het heel mooi gedaan maar de achtergrondkleuren vind ik niet mooi. Ik snap wel dat je de aandacht niet van je persoontje af wil leiden maar het is wel heel erg flets zo :).
|
Citaat:
Tis geen illustrator werkje ofzo? Leek me toch redelijk strak |
Citaat:
En ja PSD...Het is geen Illustrator werkje, ik doe alles met pen 'belijnen' :) |
Citaat:
|
Gedaan, maar houd ook nog van traditionele shit en het op papier zo hebben...illustrator ziet er...zo...illustrator gemaakt uit :p
|
ja zo heeft iedereen ze eigen ding, ikzelf zweer nog steeds bij open canvas :o
|
rare kuiten.
|
:rolleyes: ....
Overdreven proporties zijn hip |
waarom de :rolleyes: ?
|
Zo van: wauw wat een inhoudloos commentaar.
Rare kuiten? Waarom? Dat denk ik dan. Is het omdat je de stijl niet aanstaat of omdat je zoiets hebt van: wow fucked up anatomie. Ik hect waarde aan goed commentaar :) |
kvind he niet stroken met hoe je de rest van het lichaam hebt getekend
|
ik vind het "i'm out fishing" een beetje stupide.
Helemaal omdat het waarschijnlijk bedoeld is om grappig over te komen. |
Maar goed dan dat jou mening geen fluit waard is.
|
Ik vind het apart, wel op een positive manier. Ik houd niet echt van deze stijl, maar ik vind het wel leuk dat de lippen zo'n beetje overeen komen met haar jurkje.
|
Ik vind het niet mooi.
|
Jezus echt sommige reacties slaan echt op worst hè. Tegenwoordig moet ik er maar even duidelijk bij zeggen dat ik totaal geen waarde hecht aan commentaar als: niet mooi of lelijk. Daar gaat het mij totaal niet om. Je mag het wel posten maar je moet dan niet denken dat ik daar serieus op in zou gaan.
Commentaar over anatomie (en duidelijk) of kleur en schaduw e.d. kan ik wel waarderen, als het maar een beetje onderbouwend is ofzo |
De kleuren zijn te zacht.
Het knalt niet. Je hebt niet iets van WOW gaaf. En ik neem aan dat een portfolio uitnodigend moet zijn, en ik vind dit niet uitnodigend. En de stijl waarin het getekend vind ik niets. (y) |
De kleuren te zacht zijn juist opzettelijk..Weet niet of dat zo fout is of niet? maar moet ook nog veel leren met kleur, damn...misschien ben ik stiekem kleurenblind ;)
En dat jij dat vind VIND ik erg jammer, eigenlijk, best wel. Maar misschien vind niet iedereen dat, maar ach...ik gebruik het plaatje niet eens eigenlijk (en nee niet door wat negatieve feedback) alleen omdat ik te lui ben dit up te loaden naar mijn portfolio, HA! |
Citaat:
RULER OF DRAGONS FOR YOU I TAKE A BOW. |
<3
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Geen zin in nieuw topic dus:
http://i9.photobucket.com/albums/a79...mits/nude1.jpg Photoshop...en dr heup is een beetje...biggggg |
Citaat:
|
Citaat:
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:10. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.