![]() |
keuze digitale camera
Ik ben van plan zeer binnenkort een digitale camera aan te schaffen, alleen vind ik de keuze ervan erg moeilijk. Mijn budget gaat tot ongeveer 170 euro. Ik heb de volgende camera's gevonden die wel aan mijn eisen voldoen:
Kodak easyshare c340 Olympus Fe-115 HP photosmart m425 Tot nu toe ga ik vooral voor de kodak, wat ik een nadeel vindt aan de olympus is de duurdere xd-memorycard. Wat ik nou wil weten is of jullie bekend zijn met deze toestellen/merken en wat jullie erover weten of hoe jullie ervaring ermee is. Nou zei mijn vader heel wijs tegen mij dat een toestel wel 5 megapixel kan hebben maar niet per se betere foto's hoeft te maken dan eentje met 4 megapixel (ivm. type lens en zo) maar hier wisten wij beiden niet zo veel van af, jullie wel? Want ik vond de canon powershot 430 ook een erg mooi toestelletje maar die heeft 'maar' 4 megapixel. Ik hoop dat jullie mij wat advies kunnen geven! Bedankt! |
Je vader heeft gelijk. Het aantal MP zegt iets over de grootte van de foto en zegt niets over de kwaliteit. De lens en beeldchip bepalen de fotokwaliteit, niet het aantal MP. Overigens, waarom vind je 4 MP te weinig? Met 4 MP krijg je een behoorlijk grote foto.
|
Olympus is over het algemeen een betere camera dan Kodak en HP.
|
I would go for the Olympus, maar dat is een selectie op basis van de 3 merken die je opnoemt (zie Boogie). Ik ken namelijk geen details van die 3 types.
Aan de andere kant denk ik niet dat die camera's voor het budget van 170 euro veel zullen verschillen, ondanks het feit dat Olympus misschien het meest gereputeerde merk is. |
Citaat:
|
Ik moet zeggen, ik vind je kodak camera een goede keuze
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 11:24. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.