Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Software & Hardware (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Menu aanpassen (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1423713)

N00se 06-06-2006 21:09

Menu aanpassen
 
Ik heb in mijn startmenu een map staan (MP3 genaamd) waar al mijn muziek in staat. Deze map is in 56 submappen onderverdeeld. (Per groep 1 map)

Nu als je in dat menu gaat past de inhoud nooit op 1 scherm. Ik heb altijd onderaan en bovenaan pijltjes staan om verder naar beneden of boven te scrollen.
Hoe kan ik ervoor zorgen dat toch al deze mappen weergegeven worden ?

Ik zoek iets waardoor het menu verdergaat bovanaan het scherm en een 2e kolom naar beneden vormt.

M@rco 06-06-2006 21:15

Met rechts op je Start knop klikken, Properties, tabblad Start Menu, Customize, tabblad Advanced, optie 'Scroll programs' uitzetten. Ik weet 't niet zeker, maar het klinkt als iets wat zou kunnen helpen.

N00se 06-06-2006 21:48

Deze optie heb ik blijkbaar niet ...
(Ik draai Win Xp Home SP2)

Piloff 06-06-2006 22:27

Wat raar. Ik wist niet dat daar (hierbij) ook een verschil tussen zat. Misschien kan je de powertoys van windows downloaden en dan met tweakui nog iets fixen? :)

TopDrop 07-06-2006 00:24

rechtermuis op je startbalk > properties > start menu (2e tabblad) > customize > advanced > ding in het midden ff naar beneden scrollen en 'scroll programs' uitvinken

:)

N00se 07-06-2006 13:45

Hé, blijkbaar was er toch zo'n optie, alleen heet die in het Nederlands "Door Programma's Bladeren", ik was naar die Scroll aan het zoeken ...
Nu, deze stond standaard al uitgeschakelt, en om dit te testen heb ik even mijn startmenu wat langer gemaakt met snelkoppelinkjes.
Deze komen inderdaad in een 2e kolom naast de eerste.
Alleen is dit niet het geval bij mijn muziek. Dat menu zit niet onder "Alle Programma's", maar gewoon in het 1e scherm van het startmenu.

Ik heb al in TuneUp Utilities 2006 rondgekeken maar ben niets tegengekomen.
Kan ik niet ergens in het register een bepaalde sleutel bijvoegen dit dit soort dingen regelt ?


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 20:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.