![]() |
Waterpijp, puur wiet
Ik wou graag weten hoe je wiet in een waterpijp rookt. Doe je dat opdezelfde manier als bijvoorbeeld appeltabak? Dus dan je in het kommetje de tabak (wiet in dit geval) hebt, alluminiumfolie erover en daar het kooltje op?
|
Volgens mij kun je het mengen met (appel)tabak. Dat hebben we gisteren gedaan en hoewel ik eerst dacht dat het niet zou werken, waren we toch behoorlijk ontspannen aan het eind van de avond :cool:
|
Dan kan ik net zo goed een joint roken.. het gaat er juist om dat het puur is.
|
gaasje in dat dingetje, wiet erop en de aansteker er bij houden als je sukt
Moeilijk he :o |
Citaat:
Ohja en zuigen. |
Blijkbaar is het niet een nederlandse pijp, maar zo'n noordafrikaans bubbly ding met een slang waar de TS gewoonlijk appeltabak uit rookt ;)
Kun je gewoon door de appeltabak mixen. Kan ik hash aanraden, dat is meeeesterlijk. |
Citaat:
|
Als je wiet nog topjes zijn, zou ik het gewoon op die grotere gaatjes pleuren, anders wel wat alu folie er onder doen, want mixen met appeltabak zuigt.
gewoon die wiet puur door die turkse waterpijp dat is beter, niks geen aanverwanten. en ohja hard sucken. |
Of je zoekt eerst even :)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 15:38. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.