Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Lichaam & Gezondheid (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=11)
-   -   knie (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1433363)

vosje16 23-06-2006 09:22

knie
 
Mijn broer heeft +- 2 weken geleden hard met zijn vuist op mijn knie geslaan toen ik in kleermakerszit naar tv aan 't kijken was. (Ik weet het, soms doet hij van die rare dingen) Was behoorlijk pijnlijk op het moment zelf maar was na enkele minuten weer over.

Maar sindsdien heb ik nu af en toe last van mijn knie. Bijvoorbeeld wanneer ik te lang met mijn ene been over het andere zit, voel ik een doffe pijn in mijn knie. Of ik krijg ook soms zomaar ff pijn terwijl ik rechtsta, dan probeer ik er niet teveel meer op te steunen en dan gaat het wel weer over. En ook voelt het gewoon niet goed vind ik. Zo'n "vol" gevoel. Alsof het gezwollen is, maar dat is het niet denk ik. (Ik zie toch geen verschil met mijn andere knie)

Nu mijn vraag: Zou het kunnen dat er iets verplaatst/beschadigd is ofzo? Of zal die (doffe) pijn gewoon komen door de "shock" (maar die was wel 2 weken geleden al) En gaat het verergeren als ik er niets aan doe? Of zou het in tegenstelling vanzelf moeten genezen?

Hakuna 23-06-2006 18:57

Je hebt gewoon een lichte blessure opgelopen, als er echt iets ''beschadigd'' was, dan kon je dit bericht hier echt niet plaatsen hoor! :rolleyes:

Leonoor 23-06-2006 19:12

Citaat:

Cornel schreef op 23-06-2006 @ 19:57 :
als er echt iets ''beschadigd'' was, dan kon je dit bericht hier echt niet plaatsen hoor! :rolleyes:
:confused:

@vosje16: Als het met wat rust (wat niet hetzelfde is als 'niet bewegen') niet over gaat zou ik voor de zekerheid toch even langs je huisarts gaan.

vosje16 23-06-2006 21:41

Owké, nu heb ik het nog erger gemaakt ook denk ik. Nadat ik oefeningen voor mijn rug gedaan had (moet ik 3 keer per week doen omdat ik een scoliose heb) waarbij ik op mijn handen en kniën moest steunen, begon ik lichte steken te voelen wanneer ik mijn knie strekte :s Maja, dat zal niet bepaald "rusten" zijn?

Ok, die specifieke oefeningen zal ik dus een tijdje niet meer doen en het verder rustig aan proberen doen en dan kijken of het beter wordt...

Helpt het als ik er wat reflex spray op doe, of is dat enkel tegen pijn?

Dith 24-06-2006 10:50

Ik denk dat je beter even naar de huisarts kan gaan, zeker omdat je die oefeningen eigenlijk al moet doen.

Toet0r 24-06-2006 11:11

Citaat:

Cornel schreef op 23-06-2006 @ 19:57 :
Je hebt gewoon een lichte blessure opgelopen, als er echt iets ''beschadigd'' was, dan kon je dit bericht hier echt niet plaatsen hoor! :rolleyes:
ja, want kan je natuurlijk niet typen als je last van je knie hebt :rolleyes:

OT: ik zou even langs de huisarts gaan!


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 13:26.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.