Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Studeren (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=88)
-   -   Lerarenopleiding (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=1440973)

Mahdaoui 07-07-2006 12:36

Lerarenopleiding
 
Hey voor de mensen die ervaring hebben met een lerarenopleiding of die ook een lerarenopleiding willen gaan doen.
Ik heb 1 jaar accountancy en 1 jaar sociaal-juridische dienstverlening gedaan en wil nu weer van opleiding veranderen. Ik wil een lerarenopleding volgen aan de HvA, maar ik wil later in twee vakken les geven (maatschappijleer en economie, maatschappijleer en geschiedenis of maatschappijleer en Engels :)) Mijn vraag is dus nu in hoeverre is het volgen van twee lerarenopleiding mogelijk? Natuurlijk speelt mijn eigen inzet daarbij een rol, maar ik vraag me of dit ook procedureel kan. Dus dat ik niet in de knoop raak met projecten en/of stages die naast elkaar lopen.

Trala 07-07-2006 12:44

Dat kan je het best aan die school zelf vragen lijkt mij :) Stuur een mailtje, of bel even, dan weet je het zo of dat mogelijk is!

Miracle 07-07-2006 19:55

Als je Maatschappijleer en Geschiedenis wilt, zou ik gewoon de lerarenopleiding Geschiedenis gaan doen. Daarna of tijdens je studie kun je dan nog een cursus volgen voor Maatschappijleer.

Op veel scholen geven ook Geschiedenis docenten zonder cursus of 'aantekening' van Maatschappijleer les in dat vak. Dat lijkt me dus niet zo'n probleem.

Maar zoals diegene boven mij zegt: neem contact op met de studieadviseur van de HvA.

Shining moon 07-07-2006 21:27

ik had ook gevraagd of ik twee lerarenopleidingen bij de hva kon studeren, dit werd mij sterk afgeraden omdat je dan ook twee maal stage moet doen.
Je kan het natuurlijk altijd proberen en als het niet lukt gewoon één van de twee laten vallen.

Mahdaoui 07-07-2006 23:33

Bedankt voor de reacties, het wordt gewoon één studie en later nog een cursus.

Evatjuhhhh 08-07-2006 22:26

Citaat:

Eraser schreef op 08-07-2006 @ 00:33 :
Bedankt voor de reacties, het wordt gewoon één studie en later nog een cursus.
Dan kan hier een slot op:)


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 01:14.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.