![]() |
[toekomst] 2016, waar ben je, wat doe je?
de toekomst
het is 2016, tien jaar van nu.wat doe je? |
Dat weet geen mens :)
|
Citaat:
|
Citaat:
maar nog steeds: Ich habe keine Ahnung. Ik zie het allemaal wel (y) |
Citaat:
|
Dan ben ik 27. Ik denk dat ik ben afgestudeerd. Misschien ben ik aan het reizen, misschien aan het werk, misschien een gezin aan het stichten, misschien aan het doorstuderen. Iets in die richting...
|
Welgesteld, getrouwd, misschien kinderen. Iets te zwaar. Dikke auto voor de deur. Twijfelend tussen het maken van de stap naar het buitenland of een topfunctie hier.
|
in duitsland :o
|
Mn hele studieplannen geflopt en een simpel baantje waarmee ik net de huur van mn eensgezinswoning kan betalen. :(
|
Dan ben ik 32 en ben ik allang afgestudeerd. Ik heb plannen naar het buitenland te vertrekken.
|
Citaat:
|
Waar wil je heen dan? :)
|
Naar VAE of Egypte. Maar zover ben ik nog lang niet. ;o Jij wil naar Japan?
|
(y)
Of Noord-Amerika. |
Canada. :cool:
|
Ik wil naar Japan of Mongolië of Hong Kong of Turkmenistan, of ze allemaal, maar het liefste Japan.
|
Citaat:
|
Citaat:
Ik daag je uit voor een eervol duel! |
Citaat:
|
Citaat:
|
Weg met die Wappaners. :(
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Hm-hm ;)
|
Jullie zijn gewoon wanne-be's. :(
|
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
|
In 2010 ben ik de leider van de EU. (door staatsgreep)
In 2012 heb ik plannen om Afrika aan te vallen. Daarna stroom ik door naar naar Azië via het Missen-Oosten. In 1013 steek ik over naar Amerika waar ik eerst de VS aanval en dan Zuid-Amerika tot overgave dwing. In 2014 pak ik nog ff Australië en dan maak ik mezelf Keizer van de Wereld. In 2016 ben ik de wereld dus aan het hervormen naar mijn eigen ideaalbeeld, ik ben getrouwd met een supermodel, heb nog drie andere supermodellen als maîtresses en ik heb twee kinderen met de derde op komst. Ik moet alleen nog ff bedenken welke stad ik mijn hoofdstad maak en waar ik mijn Keizerlijke zetel ga neerzetten... |
Citaat:
wordt jij dé nieuwe columbus :cool: |
Tokio!
|
Citaat:
|
Citaat:
What a shame...Mijn hele wereldbeeld stort in. |
Citaat:
Citaat:
|
Citaat:
|
Citaat:
Je moet 2 keer per jaar "werpen" natuurlijk! Groot gezin! |
Citaat:
Hoe mooi bedacht :) |
Citaat:
|
Citaat:
|
Dan ben ik 32, denk ik te werken in de zorgsector, woon ik redelijk centrala in Nederland (Nijmegen, Amersfoort oid) en verder, geen idee:p
|
Eens kijken, over 10 jaar ben ik 31 jaar oud. Ik kan me niet voorstellen dat ik dan al getrouwd ben en kinderen heb (dat zou ik wel willen, maar ik ben niet zo'n succes op liefdesgebied). Wel zou ik dan al afgestudeerd moeten zijn (hopelijk!) en heb ik hopelijk ook nog een baan waarmee ik het hoofd boven water houd.
Zo nee, dan lig ik achter 10 jaar in de goot of ben ik allang naar Helheim. |
het zal wel niks ergers zijn als TBS
|
Dan ben ik vijfentwintig, druk bezig met één of andere specialisatiestudie, geloof ik, woon ik ergens in Nederland en komen mijn zusjes elke week bij me logeren.
Edit: Of misschien zit ik dan in Amerika te studeren of ergens anders Ver Weg. Ik weet het niet zo goed, eigenlijk. |
Dan ben ik 31. Ik woon dan met mijn man en kind in een huis ergens in Limburg. We werken allebei, maar hij minder dan hij nu doet. Ik heb geen idee waar ik zal werken. Dat zien we dan wel weer. Heel burgerlijk dus.
|
Citaat:
|
Citaat:
Maar we zijn een beetje aan het kijken naar huizen in de buurt, ipv een twee-kamer-appartement :) |
Citaat:
|
Over 10 jaar ben ik dood.
Of miljonair. 50/50. |
Het meest waarschijnlijk lijkt me dat ik me dan aan het specialiseren ben in het een of ander, of dat ik dan net klaar ben met mijn specialisatie en werk als arts. Of misschien sta ik echt eeuwig op een wachtlijst daarvoor en werk ik als agnio.
Het is relatief waarschijnlijk dat ik dan samenwoon met mijn vriend, maar het is ook mogelijk dat ik dan vrijgezel ben of een andere vriend heb of wat dan ook, dat valt niet echt te zeggen. Misschien heb ik een kind, misschien ook niet. Ik denk dat ik dan niet meer forum, althans, niet hier, misschien stap ik over naar het vivaforum ofzo :p maar ik zal het er dan wel te druk voor hebben. Wel verwacht ik dat ik veel zal lezen en wat zal sporten, het kan goed zijn dat ik het hardlopen doorzet, misschien train ik wel voor een marathon, dat moet toch kunnen tegen die tijd. Uh, wat een vaagheden :o. |
Dan wonen we lekker burgelijk samen (sinds gister gehoord dat er een kans is dat ik over 4 jaar al kan gaan samenwonen met mijn vriend..) en zijn we hard aan het werk. Hij met zijn bedrijf, ik in het ziekenhuis o.i.d. Ik ben dan 26, dus het zou kunnen dat er dan al sprake is van kinderen óf dat we er iig over nadenken. :)
|
Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 17:50. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.