Scholieren.com forum

Scholieren.com forum (https://forum.scholieren.com/index.php)
-   Algemene schoolzaken (https://forum.scholieren.com/forumdisplay.php?f=45)
-   -   wat wordt er op jullie school zoal georganiseerd?? (https://forum.scholieren.com/showthread.php?t=144775)

kleinedraak 30-06-2002 15:25

wat wordt er op jullie school zoal georganiseerd??
 
Zelf vind ik dat ik op een super leuke school zit en nergens anders heen wil. er wordt best veel gedaan. Misschien hebben jullie nog leuke dingen die ik in de leerlingenraad kan voorstellen.of ooit voor later als ik zelf Mevrouw op school ben!
Bij ons is oa.
*Super gave LSD met gala
*Graaf Huyn dag voor het goede doel met lerarenplaybackshow, verkoop, optredens en een modeshow
*reisjes naar londen, parijs, praag voor h4 en v5
*schoolreisjes
*AWARd uitreiking etc.
Het is echt LOL, we hebben wel een school met bijna 3000 leerlingen duzzzzzzzz
Leuke tips zijn welkom!!!!!!!!!!!!!
GHC draakje Esther :rolleyes:

Balance 30-06-2002 16:26

wij hebben om de vier jaar (volgend jaar wordt mijn 2e keer :)) een week lang allemaal workshops en andere leuke dingen... het heet elke keer anders, er wordt een afkorting verzonnen zoals 4 jaar terug: EVA-week (Effe vet actief)

je hoeft dan maar tot 12 uur lessen te volgen en vervolgens ben je uitgeroosterd. je kan je inschrijven voor allemaal workshops ( die door leerlingen zelf zijn verzonnen, dus heel :cool: ) en dat gebeurd dus 5 dagen lang. Op de vijfde dag is er een afsluiting, vier jaar terug was dat het eindfeest, omdat het toen ook de laatste schooldag was, maar wat er dit jaar wordt verzonnen weet ik niet.

verder hebben we ook nou 2 jaar een gladiatorshow. er zijn dan allemaal dingen als hindernisbanen, er is een bak met water waarbij je op een balk elkaar de bak moet proberen in te gooien, een rodeostier, je kan levend sjoelen (met een zeepbaan) en zo nog wel wat dingen.
leerlingen maken groepen (bruggers en 6de klassers, alles komt door elkaar... want je maakt een groepje met z'n tweeën en wordt vervolgens bij andere groepjes ingedeeld, dus het is wel eerlijk). vervolgens moet je groepje een docent als leiding zoeken en het is echt onwijs gezellig..!

diamonde 30-06-2002 20:31

Hello....

bij ons wordt op zich ook wel veel georganiseerd...

* feest aan het begin van het schooljaar
* valentijnsbal
* feest aan het einde van het schooljaar
* in de 4e klas vmbo en in de 5e klassen havo/vwo werkweek naar belgie, zeilkamp, ardennen, italie, praag enz.
* hele toffe LSD
* gala's in de bovenbouw
* schaatsen
* workshops
* vmbo heeft een bonte avond
* vmbo heeft barbecue
* havo/vwo gaat aan het eind van het jaar naar een pretpark of naar een eiland
* gymnasiumklassen hebben een excursie naar xanten in duitsland

en nog wel meer waar ik ff niet op kan komen...

adieu,
diamonde

Åññúhtjúh 01-07-2002 16:43

bij ons op school worden ook veel dingen gedaan bijv:

- naar de efteling
- buitenlandse reizen
- disco's
- nachtje walcheren
- pannenkoeken avond
- vrijdag middag cafe
- grote avonden (= toneelstuk)
- rozen versturen met valentijsdag

enz...enz...enz

kijk hier ff
http://www.schim.tk

Balance 01-07-2002 18:22

Citaat:

Åññúhtjúh schreef:
bij ons op school worden ook veel dingen gedaan bijv:

- rozen versturen met valentijsdag

oh das echt :cool:!! dat doen ze bij ons ook, gaan d'r een paar leerlingen uit de vijfde in nette smoking en dames in galajurken enzo langs de klassen met rozen... echt onwijs lachen!

nare man 01-07-2002 18:45

Hehe :)

Nouja, het is teveel om op te noemen...alleen al op de faculteit Rechten zijn wekelijks zoveel dingen te doen: lezingen, feesten, workshops, bekende Nederlanders, debatten, noem maar op...

En dan hebben we natuurlijk nog de activiteiten die niet aan een faculteit gebonden zijn: de welbekende Batavierenrace, Nijmeegse Vierdaagse, vanalles...gezelligheidsverenigingen, sportverenigingen, toneel, dans, zang, boekenclubs, ik kan hier onmogelijk alles neerzetten wat je als student kunt doen :)

autodropje 02-07-2002 11:11

Bij ons niet zo heel veel, voor de 1e klassers is er introductieweek en halloween feest, voor de 2e verkleedschaatsen en voor de 4e uitwisselingen. Maar een schoolfeest oid moeten leerlingen zelf organiseren.

ice-dive 02-07-2002 11:46

Citaat:

diamonde schreef:



* gymnasiumklassen hebben een excursie naar xanten in duitsland



haha, wij waren in de 1ste klas naar Xanten geweest, is dus helemaal niks aan :D

nouk16 02-07-2002 18:42

[QUOTE]Åññúhtjúh schreef:
[B]bij ons op school worden ook veel dingen gedaan bijv:
- rozen versturen met valentijsdag

enz...enz...enz

QUOTE]

:D Hebben wij ook! Rozenactie wordt het genoemd, georganiseerd door de ac(aktiviteitencommissie bestaande uit leerlingen). Echt heel gaaf!

diamonde 03-07-2002 14:22

Hallo...

die rozenactie hebben ze bij ons ook wel... georganiseer door de LLR (leerlingenraad!!)
en verder zijn er voor de brugklassen filmdagen en gaan ze naar een nieuwe film die in de bios net nieuw is...
en nog veel meer!!

xxx
diamonde

MAGIC-MAN 03-07-2002 17:58

Wat doet onze school;

Herfstfeest ( klas 1 en 2 )
Brugklaskamp
Ardennenkamp ( M4 en H5)
Kerstbal in discotheek ( klas 3 t/m 6)
Uitwisseling ( A3)
Uitwisseling (H4)
Werkweek Schiermonnikoog ( A6)
Excursie londen ( M3)
Excursie Xanten ( klas 1)
Feest eindexamenkandinaten ( in ouwe ballentent :D )
Feest school (?) jarig bestaan.
Excursie Rome ( mensen met latijn ( VWO) of met KCV ( VWO/HAVO)
Rozenaktie met valentijnsdag
Poezierevue in Amsterdam
Theather project
Eindejaars feest ( klas 1.2,3 op school) en klas 3 en hoger in een discotheek in den bosch :D
en natuurlijk de skireis

kortom onze school doet genoeg.....
zie www.rodenborch.nl


Alle tijden zijn GMT +1. Het is nu 18:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.